Wkładka uprawna donicy Cubi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Wkładka uprawna donicy Cubi 38.38

Wkładka uprawna donicy Cubi wykonana jest z pogrubionego włóknina szklanego, która nie zatrzymuje nadmiaru wody, umożliwiając swobodnie oddychać korzeni roślin. Solidna i trwała, można ją wielokrotnie wykorzystać. Gdy korzenie roślin są narażone na bardzo wilgotne otoczenie, to rośliny będą szybko marniały. Optymalna wilgotność gleby umożliwia prawidłowy rozwój bryły korzeniowej rośliny. Wkładka z pomocą zmyślnie ukształtowanych krawędzi idealnie pasuje do określonego modelu donicy i pozwala na łatwy montaż. Pozwala swobodnie i skutecznie oszczędzać ilość gleby użytej do uprawy rośliny i obniża znacząco ciężar kompletnej kompozycji roślinnej. Przenoszenie donicy jest łatwe, a rośliny mają mniejszy stres podczas ruchu.

  • check Laminat
  • Biały
35,00 zł (brutto) 28,46 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wkładka uprawna donicy Cubi 38x38 głębokość 35 cm. Pasuje do donicy Cubi o wymiarach 38x38 wysokości 60, 80, 100, 120 cm

Pojemniki na balkon i taras powinny być nie tylko solidnie wykonane i wytrzymałe. Warto też zadbać, by pasowały kolorem oraz kształtem do roślin, które chcemy w nich posadzić, oraz by ładnie wkomponowały się w elementy elewacji i wystroju naszego kącika wypoczynkowego. Niniejszym przedstawiamy nasze skrzynki balkonowe do uprawy roślin, kwiatów a nawet warzyw, pojemniki produkcyjne, pojemniki na zioła.


  • Wymiary: 27 x 27 x 35 h (cm)
  • Pojemność: 35 l
124
Nowy produkt
27 cm
35 cm
27 cm
1 kg
Szczegóły
Wysokość
35 cm
Szerokość
27 cm
Głębokość
27 cm
Pojemność
35 l
Waga
1 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także