• Donice hotelowe: Podnieś estetykę swojego hotelu
  Donice hotelowe: Podnieś estetykę swojego hotelu
  18 Odsłon Lubię to

  Jeśli chodzi o gościnność, liczy się pierwsze wrażenie. Hotele i kurorty dokładają wszelkich starań, aby zaimponować swoim gościom, oferując luksusowe zakwaterowanie, wykwintne doznania kulinarne i najwyższej klasy udogodnienia. Często jednak zapomina się o elementach dekoracyjnych, które dodają charakteru i uroku hotelowej atmosferze. Donice hotelowe, to jeden z takich elementów, który może podnieść estetykę każdego hotelu czy kurortu. Przyjrzymy się korzyściom płynącym z włączenia donic...

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać doniczkę do zamiokulkasa?
  Jak wybrać doniczkę do zamiokulkasa?
  92 Odsłon Lubię to

  Jeśli szukasz doniczki do zamiokulkasa, to znaczy, że zdecydowałeś się na wybór jednej z najpiękniejszych i najtrwalszych roślin do swojego domu. Zamiokulkas to roślina doniczkowa, która cieszy się popularnością dzięki temu, że jest łatwa w uprawie i pięknie wygląda. W tym artykule dowiesz się, jak wybrać doniczkę dla Twojego zamiokulkasa i zobaczysz warunki wzrostu i rozwoju.

  Czytaj więcej
 • Styl Etno - aranżacja wnętrz inspirowana egzotyką kulturową
  Styl Etno - aranżacja wnętrz inspirowana egzotyką kulturową
  99 Odsłon Lubię to

  Projekt rzemieślniczy w Twoim domu. Mocne, jesienne tony spotykają się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, bambus, len, wełna czy glina. Salony zdobią gałęzie i kwiatowe wzory – Etno Living to aktualny trend w aranżacji wnętrz. Lub „Ogrodnictwo rzemieślnicze”, jak trafnie nazwało nowy styl biuro stylistyczne. Zainspirowany naturą i ogrodnictwem styl zaciera granicę między wnętrzem a zewnętrzem. Jak łatwo stworzyć przytulną i odprężającą atmosferę tego stylu we własnym domu?...

  Czytaj więcej
 • Refleksyjny ogród angielski o nieziemskim pięknie
  Refleksyjny ogród angielski o nieziemskim pięknie
  133 Odsłon Lubię to

  Ogrody topiary mogą zagubić się w obfitości wiosny i lata, a ich kontury zacierają się przez bujną roślinność. Ale zimą ich misterne, ostrzyżone kształty lśnią, a wzory pięknie podkreślają przysypane śniegiem lub silnym mrozem. Ogród stworzony w ciągu ostatnich trzech dekad przez właściciela tego artykułu jest czarujący szczególnie zimą. Śnieg niesie ze sobą otaczającą ciszę, odcinając resztę świata i skupia wzrok i umysł na ogrodzie, który mieni się lodowatym, nieziemskim pięknem.

  Czytaj więcej
 • Zrób wiszącą donicę DIY z misy ze stali nierdzewnej
  Zrób wiszącą donicę DIY z misy ze stali nierdzewnej
  245 Odsłon Lubię to

  Ten artykuł nauczy Cię, jak zrobić wiszącą doniczkę DIY z miski Ikea Blanda Blank wykonanej ze stali nierdzewnej! Aby uzyskać więcej pomysłów na donice DIY, które pomogą Ci udekorować roślinami swój salon przeczytaj ten post!

  Czytaj więcej
 • Modne, estetyczne i praktyczne doniczki na balkon i taras
  Modne, estetyczne i praktyczne doniczki na balkon i taras
  365 Odsłon Lubię to

  Doniczki na balkon i taras muszą być nie tylko solidnie wykonane i wytrzymałe. Należałoby też zadbać, by konweniowały kolorem oraz fasonem do roślin, które chcemy w nich zasadzić, oraz by ładnie komponowały się w elementami elewacji i wystroju naszego budynku. Pomożemy Ci przygotować piękną scenografię dla Twoich kwiatów balkonowych – w naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór donic I doniczek na balkon i taras!

  Czytaj więcej
 • Modne i dekoracyjne ekopoty do domu i ogrodu
  Modne i dekoracyjne ekopoty do domu i ogrodu
  279 Odsłon Lubię to

  Jak rośliny domowe mogą uatrakcyjnić nasze skromne mieszkanie? Policzmy sposoby! Rośliny w ekopotach nadają każdemu pomieszczeniu naturalny, organiczny wygląd. Odrobina zieleni dodaje odrobinę koloru do neutralnej przestrzeni i często jest wykończeniem, o którym nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy. A kto może odmówić poprawiającej nastrój, mocy naszych ulubionych roślin?

  Czytaj więcej
 • Jak chronić rośliny doniczkowe i doniczki przed zimowym mrozem
  Jak chronić rośliny doniczkowe i doniczki przed zimowym mrozem
  263 Odsłon Lubię to

  Rośliny uwielbiają rosnąć w doniczkach latem, ale zimą są narażone na działanie żywiołów. W glebie korzenie są chronione ciepłem ziemi. Ale w doniczkach są podatne na zimowe mrozy, śnieg i zimne wiatry.

  Czytaj więcej
 • Jak zaprojektować patio przydomowe swoich marzeń
  Jak zaprojektować patio przydomowe swoich marzeń
  274 Odsłon Lubię to

  Kiedy kupujesz lub wynajmujesz nowy dom, pierwszą rzeczą, o której myślisz, jest zaproszenie przyjaciół i rodziny. Czy już wyobrażasz sobie grillowanie na podwórku, przyjęcia urodzinowe i imprezy? Jeśli tak, to prawdopodobnie zastanawiasz się, jak zbudować swoje nowe patio w przydomowym ogrodzie, które będzie idealnym miejscem do spotkań. Czytaj dalej, aby poznać nasze najważniejsze wskazówki, jak to zrobić.

  Czytaj więcej
 • Ogród wertykalny - zielona ściana w Twoim otoczeniu
  Ogród wertykalny - zielona ściana w Twoim otoczeniu
  598 Odsłon Lubię to

  Obecność zieleni w naszym otoczeniu w każdej postaci daje multum korzyści dla naszego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Nie jesteśmy więc zdziwieni, że rynek proponuje coraz więcej rozwiązań, które umożliwiają nam stworzenie ogrodu nawet w miejscach nieadresowanych do tego celu. Tak się dzieje w przypadku ogrodów wertykalnych.

  Czytaj więcej
 • Donice na stalowym stojaku na rośliny kwiatowe
  Donice na stalowym stojaku na rośliny kwiatowe
  717 Odsłon Lubię to

  Posiadanie ogrodu na podwórku, tarasie lub balkonie jest dziś luksusem. Przy zmniejszających się rozmiarach przestrzeni domowych odpowiednie akcesoria ogrodowe - donice, kwietniki na stojaku, odpowiednio wykorzystane mogą pomóc upiększyć te piękne zakątki naturą.

  Czytaj więcej
 • Donice z włókna szklanego w kolorze Jet Black i Misty Grey
  Donice z włókna szklanego w kolorze Jet Black i Misty Grey
  564 Odsłon Lubię to

  Potrzebujesz specjalnego designerskiego akcentu na taras lub podjazd? Przyglądamy się, co mają do zaoferowania nasze najnowsze donice z włókna szklanego.

  Czytaj więcej
 • Drzewko szczęścia (grubosz) - pielęgnacja i uprawa w donicy
  Drzewko szczęścia (grubosz) - pielęgnacja i uprawa w donicy
  234 Odsłon Lubię to

  Chyba każdy kiedyś w życiu słyszał o drzewku szczęścia. To popularna doniczkowa roślina z grubymi liśćmi i drzewkowym wyglądzie. Mniej znana jest jej druga nazwa czyli grubosz. Uprawa tej roślinki nie jest skomplikowana, ale oczywiście należy podjąć pewne kroki, by jej pielęgnacja miała oczekiwane efekty. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób powinieneś pielęgnować tę roślinę, jakie szkodniki i jakie choroby mogą jej zagrażać. Już teraz zapoznaj się z najważniejszymi poradami dotyczącymi pielęgnacji...

  Czytaj więcej
 • Jak wykorzystać donice domowe w restauracji?
  Jak wykorzystać donice domowe w restauracji?
  189 Odsłon Lubię to

  W czasach kiedy pojęcie wystroju restauracji było bardziej po formalnej stronie, graniczącej z nudą, to dzisiaj przeciętna restauracja dostaje powiew świeżego powietrza w postaci roślin doniczkowych. Coraz więcej lokali gastronomicznych dodaje dekoracyjne doniczki do wnętrz, aby zmienić cały wystrój. Chociaż jest to nowy, gorący trend w projektowaniu obejmującym jadłodajnie miejskie, to jest kilka rzeczy, które restauratorzy muszą wiedzieć, umieszczając komercyjne donice we wnętrzu swojej...

  Czytaj więcej
 • Ustawnie skonfiguruj duży taras w swoim ogrodzie
  Ustawnie skonfiguruj duży taras w swoim ogrodzie
  220 Odsłon Lubię to

  Dla wielu taras jest czymś w rodzaju drugiego salonu. Tutaj jemy śniadanie z rodziną, krewni są zapraszani na wspólną kawę lub świętujemy z przyjaciółmi do późnych godzin nocnych. Jeśli masz duży taras, to jesteś szczęściarzem. Ale dużo metrów kwadratowych może również stać się problemem, zwłaszcza gdy próbujesz stworzyć odpowiedni nastrój.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 15 of 42 (3 Pages)
Blog nawigacja

Najnowsze posty

Ostatnie komentarze