Wkładka uprawna donicy Anullo
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Wkładka uprawna donicy Anullo 90

Oferujemy wkładki uprawne wykonane z wytrzymałych materiałów, które znacząco ułatwiają obsadzenie donicy roślinnością.

  • check Laminat
  • Biały
33,00 zł (brutto) 26,83 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wkładka uprawna donicy Anullo - głębokość 27 cm. Pasuje do donicy Anullo 90, 96

Szukasz skrzynek uprawnych dla niedużej rośliny? Wybierz doniczkę wysoką okrągłą. Chcesz posadzić w wysokim pojemniku okazałego kaktusa albo małe drzewko? Twoja roślina będzie wyglądać wspaniale w doniczce wysokiej. Aranżacje utrzymane w stylu modern classic doskonale dopełnią doniczki w kolorze białym lub czarnym, które wyglądają, jakby były dekorowane ręcznie. Na tarasie i balkonie idealnie sprawdzą się doniczki kwadratowe albo prostokątne wysokie. Oferujemy szeroki wybór doniczek wysokich z wkładem, które spełnią oczekiwania i przydadzą się miłośnikom zieleni. Wybieraj spośród naszych propozycji! Umieściliśmy tu doniczki zewnętrzne wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych, wilgoci i mrozu. Prezentujemy najmodniejsze wzory we wszystkich możliwych kolorach. Zachęcamy do zakupu!


  • Wymiary: Fi 34 x 27 h (cm)
  • Pojemność: 15 l
128
Nowy produkt
34 cm
27 cm
34 cm
1 kg
3 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
27 cm
Średnica
34 cm
Pojemność
15 l
Waga
1 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.