Nowoczesne fontanny ogrodowe do domu i ogrodu

Fontanny ogrodowe

Nowoczesne fontanny ogrodowe industrialne. Fontanny artystyczne do domu i ogrodu. Unikalna różnorodność fontann, to wynik starannych badań historycznych naszego terytorium. Uzbrojeni w wiedzę, korzystając z naszego doświadczenia możemy wyposażyć Twój ogród, taras i dom w przedmioty wyjątkowe pod względem jakości i wyrafinowania. Ogród lub jakakolwiek przestrzeń zewnętrzna może mieć jeszcze bardziej wyrafinowany wygląd, jeśli zostanie ozdobiona ręcznie wykonaną nowoczesną fontanną ogrodową. Ręcznie wykonane fontanny z największą pieczołowitością przez wyspecjalizowany zespół fachowców, nadają wartość dodaną projektowi, który jest już wyrafinowany i ostrożny sam w sobie, zdolny do nadania ogrodowi ruchu i harmonii dzięki swoim właściwościom wodnym.

Fontanna ogrodowa podświetlana 80
2 988,00 zł
(brutto)
W magazynie
Tam, gdzie przecinają się rzeki: dzięki mistycznej fontannie ogród, taras, salon lub ogród zimowy zamieniają się w przestrzeń rekreacyjną dla oczu i uszu – zachwycające połączenie szemrzących prądów wody i wyraźnych kształtów. Z delikatnym pluskiem ozdobnej fontanny relaks będzie dwa razy przyjemniejszy. Funkcja wodna rozwija mistyczną atmosferę. Aby funkcja wodna nigdy się nie wyczerpała, jest utrzymywana w stałym obiegu przez pompę o mocy 25 W. Delikatny szum wody działa niezwykle uspokajająco i odświeża otoczenie. Polecamy nowoczesną fontannę ogrodową, która będzie doskonałym uzupełnieniem ogrodu lub tarasu. Stworzona z najwyższej jakości materiałów, jakim jest aluminium, będzie Ci służyć przez długie lata. Podświetlenie LED daje dotatkową atrakcję. Sprawdź naszą bogatą ofertę.
Fontanna ogrodowa podświetlana 300x100x40
8 400,00 zł
(brutto)
W magazynie
Fontanny ogrodowe z cortenu dodadzą ogrodowi stylowej i prostej elegancji. Te atrakcyjne elementy wodne są produkowane przy użyciu stali Corten o grubości 2 mm, która zapewnia długą żywotność. Fontanna wodna o wymiarach 300 cm x 100 cm x 40 cm jest wyposażona w spawaną podstawę, która zapewnia stabilność i pełni funkcję zbiornika na wodę. Pompa fontanny z trzema dyszami pracuje w obiegu zamkniętym. Stal corten z której zbudowano fontannę z czasem tworzy bogatą, rdzawą patynę.
Fontanna ogrodowa z obiegiem zamknietym 150x50x50
3 900,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Dodaj nowoczesny styl do swojej przestrzeni zewnętrznej dzięki 1-poziomowej nowoczesnej fontannie. Dzięki tej wysokiej jakości fontannie, możesz stworzyć medytacyjną, relaksującą atmosferę nawet w miejskiej dżungli. Prostokątna fontanna z obiegiem zamkniętym świetnie będzie wyglądała w Twoim ogrodzie, na patio, na tarasie, werandzie lub na podwórku. Zachwycaj się spokojnym dźwiękiem wody, która delikatnie spływa kaskadowo, aby tworzyć uspokajające środowisko. Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo jest odporna na warunki atmosferyczne, rdzę i przetrwa przez lata wysokiej kulturze użytkowania. Ogrody z fontannami są stałym domem dla wielu naszych skrzydlatych przyjaciół, którzy mają wystarczającą ilość wody w tym dużym zbiorniku, godnej "piciu" i pewno zdecyduję się na gniazdko w pobliżu
Fontanna corten z obiegiem zamknietym 100-40
2 800,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
Dodaj nowoczesny styl do swojej przestrzeni zewnętrznej dzięki industrialnej fontannie ogrodowej z obiegiem zamkniętym. Dzięki tej wysokiej jakości fontannie możesz stworzyć medytacyjną, relaksującą atmosferę, nawet w miejskiej dżungli. Fontanna świetnie będzie wyglądała w Twoim ogrodzie, patio, tarasie, werandzie lub na dziedzińcu. Posłuchaj spokojnych dźwięków wody, która łagodnie spływa kaskadą, tworząc uspokajające środowisko. Konstrukcja fontanny zbudowana ze stali corten jest odporna na warunki atmosferyczne, rdzę i przetrwa przez lata w wysokiej jakości użytkowania. Aby użyć fontannę, po prostu podłącz ją do zewnętrznego gniazdka z napięciem 230V, napełnij zbiornik wodą do określonego poziomu i obserwuj.....

Wybierz odpowiedni model fontanny ogrodowej do swojego domu

Od wieków płynąca woda ma szczególne znaczenie – zgodnie z chińską sztuką Feng Shui fontanna, czy to tworzy wysoki pióropusz wody, czy mały, bulgoczący strumyczek, ozdabia przestrzeń ogrodu i nadaje mu charakteru.

Wybór odpowiednich fontann, tym bardziej, jeśli są wykonywane ręcznie, nie jest trudny, o ile weźmie się pod uwagę kilka czynników i różne modele, które można znaleźć w naszym sklepie. Generalnie mówimy o fontannach do domu i ogrodu, aby wskazać te wszystkie, które dobrze komponują się z ogrodem, tarasem, dowolną przestrzenią zewnętrzną. Od innych typów wyróżnia je przede wszystkim materiał użyty do budowy, np. kamień. Dzieje się tak dlatego, że jest to jeden z pierwszych materiałów użytych do wykonania fontann. W makro grupie fontann zewnętrznych zbiegają się zarówno fontanny pospolite służące do upiększania przestrzeni zewnętrznej, jak i te do wody pitnej, które służą właśnie do odniesienia się do tego, co zewnętrzne dla wody pitnej.

Fontanny ogrodowe podświetlane

Nowoczesne fontanny ogrodowe w wersji minimalistycznej doskonale wpasowują się w obowiązujące trendy. Dopełniają stylistykę ogrodu zaaranżowanego w nowoczesnym stylu, gdzie dominują proste linie, duży trawnik i uporządkowana, regularna roślinność. Nowoczesne fontanny ogrodowe wyróżnia szlachetność formy i materiału, z którego zostały wykonane. A te podświetlane prezentują się naprawdę efektownie szczególnie nocą!

Dominującą formą nowoczesnych fontann ogrodowych są proste bryły, takie jak kula, koło, prostopadłościan i kolumna. Połączenie jakości zastosowanych materiałów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół tworzy wyjątkową dekorację, która przykuwa uwagę domowników oraz gości. Fontanna to nie tylko woda i jej uspokajający szum, ale i bardzo atrakcyjny, a zarazem widowiskowy element aranżacyjny.

Oryginalne fontanny ogrodowe dla wymagających

Znamy niezwykle prosty sposób na to, aby szybko zmienić klimat ogrodu i jeszcze bardziej podkreślić jego atuty. Inwestycja w fontannę ogrodową z obiegiem zamkniętym nie jest zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli luksusowych rezydencji. Prosty i zarazem wyrafinowany styl jest w stanie odtworzyć efekt inspirowany królewskimi ogrodami nawet w najmniejszych, bardziej kameralnych ogródkach. Nowoczesna fontanna ogrodowa doskonale komponuje się z różnego typu roślinnością i kreatywnym skalniakiem. Niezależnie od sposobu aranżacji przykuje uwagę i sprawi, że ogród będzie prezentował się wyjątkowo spójnie i elegancko.

Nawet niewielka fontanna z podświetleniem może zupełnie odmienić ogród tworząc kompozycję pełną wyrafinowania i niebanalności. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, który dodaje nieco uroku w każdej, zielonej przestrzeni. Minimalistyczne kompozycje mogą wpasować się zarówno w proste i poukładane ogrody inspirowane japońską sztuką porządkowania roślinności, jak i w kreatywne aranżacje w nieco bardziej klasycznym wydaniu.

Mały balkon i fontanny pokojowe

Dobierając wielkość zbiornika do wielkości balkonu możesz samodzielnie zainstalować naszą fontannę na balkonie. Wybudowanie tradycyjnej fontanny może zająć kilka godzin i wymaga placu budowy. W tradycyjnym rozwiązaniu zbiornik na wodę i pompę można zatopić w ziemi na zewnątrz. Konstrukcja fontanny minimalistycznej zbudowanej z lekkiego aluminium pozwala ukryć pompę bezpośrednio w zbiorniku. Nasze małe modele fontann z obiegiem zamkniętym potrzebują takiej ilości wody, którą można dostarczyć w dużym wiadrze lub innym naczyniu. System węży zakończony dyszami z wmontowanym podświetleniem wyprowadza wodę na zewnątrz tworząc imponujący efekt wodospadu. Woda grawitacyjnie wraca do zbiornika, a obieg zamknięty umożliwia ciągłą pracę kompletnego układu. Fontanna w kąciku wypoczynkowym na balkonie wprowadzi do naszego otoczenia szum falującej wody i nostalgiczną atmosferę.

Zalety fontanny ogrodowej – fauna i flora

W połączeniu ze stawem, popularną dekoracją ogrodu wodnego, fontanna wygrywa dwoma punktami: przepływająca przez nią woda jest w ciągłym ruchu, dzięki czemu liczba komarów, które wykluwają się latem, jest znacznie mniejsza. Problem rozrostu glonów jest również zminimalizowany, ponieważ woda jest lepiej wzbogacona w tlen.

Mamy też dobrą wiadomość dla miłośników ptaków: ogrody z fontannami są stałymi domami dla wielu naszych skrzydlatych przyjaciół, którzy mają wystarczająco dużo wody w tym wysokim, godnym „źródełku” i decydują się na gniazdo w pobliżu. Fontanna ogrodowa staje się wtedy nie tylko ogromnym zbiornikiem wodnym, ale także wanną dla psotnych okazów.