Wkładka uprawna donicy Ultimo z laminatu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Wkładka uprawna donicy Ultimo 61

Oferujemy wkładki uprawne wykonane z wytrzymałych materiałów, które znacząco ułatwiają obsadzenie donicy roślinnością.

  • check Laminat
  • Biały
  • Czarny
35,00 zł (brutto) 28,46 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wkładka uprawna donicy Ultimo - głębokość 35 cm. Pasuje do donicy Ultimo 61 , 92

Zobacz nasze anielskie doniczki okrągłe z wkładką Ultimo, idealne na taras i balkon, również do salonu. Pewno lubisz wyraziste kolory. Doniczka okrągła z wkładem okaże się strzałem w dziesiątkę – aby ożywić i rozjaśnić wnętrze, zamów ten model. Wkłady do doniczek ułatwiają prawidłową pielęgnację roślin domowych i balkonowych, zwłaszcza gatunków wrażliwych na nadmiar wilgoci. Wykonane z laminatu poliestrowo szklanego, łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia pojemniczki to sprytny sposób na uniknięcie skutków błędów uprawowych, które zdarza się popełniać każdemu. Jeśli lubisz wyraziste kolory, doniczka okrągła np. biała z wkładem okaże się strzałem w dziesiątkę, ożywi i rozjaśni wnętrze.


  • Wymiary: Fi 50 x 35 h (cm)
  • Pojemność: 20 l
127
Nowy produkt
50 cm
35 cm
50 cm
1 kg
0 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
35 cm
Średnica
50 cm
Pojemność
20 l
Waga
1 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.