Płatność i dostawa

Płatność i dostawa

W naszym sklepie udostępniliśmy następujące kanały płatności:


1. Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki. Przy wyborze tej opcji Klient zobowiązany jest do uiszczenia zapłaty za zamówiony towar do rąk kuriera dostarczającego przesyłkę.
2. Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy. Przy wyborze tej opcji, Klient po zakończeniu procedury składania zamówienia otrzyma na adres poczty elektronicznej informacje niezbędne do dokonania płatności na rachunek bankowy Sprzedawcy.
3. Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu PayPal i dotpay. Przy wyborze tej opcji Klient w procesie składania zamówienia zostanie przekierowany na stronę partnera rozliczeniowego, gdzie będą udostępnione kanały płatności elektronicznych.


W naszym sklepie dostępne są następujące sposoby dostawy lub odbioru zakupionego towaru:


4. Paczka kurierska po wcześniejszym dokonaniu płatności.
4.1 W przypadku dokonania płatności przelewem tradycyjnym przesyłka zostanie wysłana w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zaksięgowania płatności na rachunku bankowym Sprzedawcy, o ile w opisie produktu nie określono innego czasu wysyłki. W większości przypadków płatności księgowane są w następnym dniu roboczym po dniu dokonania płatności.
4.2 W przypadku dokonania płatności elektronicznej za pośrednictwem platformy płatności udostępnionej przez agenta rozliczeniowego PayPal lub dotpay, przesyłka zostanie wysłana w terminie do trzech dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie rozliczeniowy Sprzedawcy, o ile w opisie produktu nie określono innego czasu wysyłki. W praktyce płatności są księgowane w czasie od kilku do kilkunastu minut od momentu złożenia dyspozycji na platformie agenta rozliczeniowego.


5. Paczka kurierska za pobraniem.

5.1 W przypadku wyboru tej opcji zamówiony towar zostanie wysłany do Państwa w terminie do trzech dni roboczych od dnia złożenia zamówienia, a zapłata ceny zostanie przyjęta w gotówce przez kuriera.


6. Odbiór osobisty pod adresem: Jaśminowa 19, 87-134 Stary Toruń. W przypadku wyboru tej opcji dostawy konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu i godziny odbioru. Zapłata za zamówienie zostanie przyjęta w gotówce przez osobę wydającą towar.


Uwaga!
1. Dostawa Produktów dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i UE
2. Ewentualne koszty dostawy są wskazywane w trakcie składania Zamówienia. Są one uzależnione od wybranego przez Klienta sposobu dostawy oraz płatności.
3. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 6 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. Czas ten należy liczyć w następujący sposób:
4. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatności elektroniczne – od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
5. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.