Donice, fontanny, oczka wodne na zamówienie

Szukasz wyszukanych dekoracji do swojego domu, biura lub ogrodu? Przetestuj nasze rozwiązania na wymiar, na zamówienie. Nie zawiedziesz się!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta i dużemu zainteresowaniu naszymi produktami zwłaszcza w okresie kampanijnym, firma Zone Pots proponuje wykonanie donic i innych produktów w oparciu o określony projekt na indywidualne zamówienie.

Dla naszych klientów produkujemy na zamówienie (wg dostarczonych rysunków), posiadamy również własne portfolio produktów. W tym celu zatrudniamy zespół projektantów, którzy są gotowi zaprojektować produkty dla klientów (w tym przygotowanie dokumentacji projektowej) lub pomóc w dopracowaniu szczegółów produktu, a także zasugerować ulepszenia lub innowacje.

Materiał z którego mogą być wykonane donice i inne wyroby to stal corten, aluminium, stal nierdzewna tak zwany inox. Kształt dowolny możliwy do uzgodnienia na etapie składania zamówienia. Kolory jednorodne dowolnie wybrane z szerokiej palety Ral. Wykończenie w połysku lup macie. Jesteśmy również w stanie nanieść na określoną płaszczyznę donicy w określonej lokalizacji na przykład logo firmy lub inne napisy.

Produkcją donic, fontann zajmują się profesjonalne firmy, każdy produkt, zarówno ten prezentowany na stronie internetowej , jak i te na zamówienie, obrabiany jest ręcznie, indywidualnie, z ogromną precyzją i dbałością o detale. Każda stworzona donica jest dla nas niczym kolejne ukończone dzieło dla artysty, a pełne pasji podejście do ich produkcji oraz dbałość o szczegóły sprawia, iż aspirują one do miana prawdziwych dzieł sztuki.

Ekskluzywne donice i fontanny czyli design i praktyczność w jednym. Uczyń swoje otoczenie niepowtarzalnym za sprawą innowacyjnych dekoracji i złóż zamówienie

Materiały z jakich produkowane są donice gwarantują wysoką jakość wyrobu oraz pełną odporność na działanie czynników atmosferycznych – donice są w pełni odporne na działanie mrozu, wody czy silnego światła słonecznego i promieni UV. Standardowo donice posiadają otwory do odprowadzenia nadmiaru wody, mogą być uzbrojone w stópki około 2 cm wysokości. Z reguły dla donic przeznaczonych do użytkowanie zewnętrznego montujemy wewnętrzną warstwę izolacyjną, wprowadzimy również inne udogodnienia dostosowane do państwa indywidualnych potrzeb.

Duże rozmiary donic nie stanowią dla nas problemu – z powodzeniem wykonywaliśmy modele o rozmiarach np. 4,0m*0,7m*0,9m, w których można umieścić dużą bryłę korzeniową. Możemy również wykonać większe modele nie koniecznie w kształcie kwadratu czy prostokąta, ale również koła czy innej geometrycznej figury. Tolerancja wymiarów donicy jest zależna od wielkości i z reguły wynosi +/- 3mm.

Mając na uwadze wydłużony okres realizacji proponujemy już dzisiaj złożyć zamówienie, tak by produkt był gotowy na początku sezonu ogrodniczego lub w innym bardziej odległym wcześniej ustalonym terminie. Mamy możliwość przechowywania wyprodukowanych donic i dostarczenia ich do klienta we wskazanym terminie.

Jak złożyć zamówienie na produkt pod wymiar?

Aby otrzymać wycenę donicy na zamówienie, prosimy o podanie kilku ważnych informacji:

• – dokładne wymiary (długość, szerokość, wysokość)
• – kształt donicy (można załączyć poglądowe zdjęcie)
• – materiał z którego ma być wykonana donica
• – kolor z wzornika RAL (dla donicy z aluminium)
• – rodzaj wykończenia powłoki donicy – połysk albo mat (dla donicy z aluminium)
• – ilość donic lub innych produktów
• - Zapytanie o wycenę prosimy wysłać na adres:

• Po otrzymaniu maila, prześlemy wycenę oraz podamy termin realizacji zlecenia. Po zaakceptowaniu wyceny, wymagamy 50% zaliczki od wartości całego zamówienia.
• Przy zamówieniu donic i innych produktów o wymiarach niestandardowych, koszty transportu wyceniane są indywidualnie.
• Donice i inne produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Przykładowe realizacje produktów na wymiar, na zamówienie:
donice aluminiowe donica na wymiar
donice z cortenu na wymiar na zamowienie
-
Donice z inoxu donice na zamowienie
oczko wodne z cortenu donice na zamowienie na wymiar

Zobacz donicę na stelażu wykonaną na zamówienie

Donica prostokątna na stelażu. Wykonana z lekkiego i odpornego aluminium. Wystrój tarasu balkonu. Odpowiednia również do salonu czy biura.

Zobacz industrialne donice