Nowe produkty

Grecka donica do kaktusów i sukulentów – Aurora
273,00 zł
(brutto)
W magazynie
Donica kulista stylizowana greckim dzbanem zaprezentuje w całej okazałości kaktusy i sukulenty. Dekoracyjna forma donicy greckiej jest odpowiednia do ekspozycji kompozycji roślinnej wewnątrz lub na zewnątrz, to przyciągający wzrok wyjątkowy dodatek do dekoracji domu. Wykonana z wysokiej jakości materiału jakim jest polietylen PE jest trwała i estetyczna. Soczyste kolory donic wykonanych ręcznie są wykwintnym dodatkiem aranżacji salonu, tarasu, balkonu. Okrągła zbieżnie zwężająca się ku kurze sylwetka jest idealna do prezentowania żywych roślin, ale może być również używana do przechowywania i wielu innych zastosowań. Nadaje się do dekoracji domu, księgarni, kawiarni, sklepów z witrynami i wszelkiego rodzaju przyjęć okazjonalnych. Idealna do sukulentów, mszaków, ziół i kaktusów. 
Donica b. duża do ogrodu i miasta - amfora Mars 100
1 505,00 zł
(brutto)
W magazynie
Bardzo duża donica ogrodowa w kształcie amfory - Mars 100. Odpowiednia do aranżacji przestrzeni miejskiej i ogrodowej. Kształt amfory przypomina dawne rzymskie dzbany spotykane w kulturze zachodnioeuropejskiej. Praktyczna pojemność – 695 l. pozwoli zaprezentować sporych rozmiarów krzewy i drzewka. Wykonana z polietylenu PE jest mrozoodporna i odporna na promieniowanie UV. Wymiary w przekroju podstawy 96 x 96 cm kuliście rosną osiągając wysokość 100 cm. Prosta górna krawędź donicy Mars przyjmuje kształt kwadratu tworząc geometrię w przestrzeni w ustawieniu szeregowym kilku donic. Duże wymiary donicy podkreślą aranżację skweru przestrzeni miejskiej. Odpowiednia wysokość i duży przekrój donicy stwarza optymalne warunki rozwoju roślin, kwiatów ozdobnych ogrodowych i drzewek owocowych.
Donica wielka amfora Mars 70
547,00 zł
(brutto)
W magazynie
Wielka donica Mars dopasowana do kształtu wybranej rośliny. Każda wysoko rosnąca roślina znajdzie w plastikowej amforze optymalne warunki do wzrostu. Twoje rośliny są w dobrych rękach. Masywna donica o umiarkowanej wysokości równej 70 cm. w kształcie amfory stanowi przeciwwagę dla wysokiej rośliny i zapewnia jej bezpieczną podstawę. Dzięki odpowiednio dobranej wielkości donicy prawie nie ma żadnych ograniczeń w rozwoju danej rośliny. W przestrzeni publicznej w donicy Mars o wysokości 70 cm. można zobaczyć dość wysokie drzewa wyrastające jak z ziemi bez uszkodzeń. Wielka donica o kształcie amfory może być również wybrana do mniejszych i średnich roślin. Rozważ użycie donic o podstawie kwadratu w kształcie amfory, które często są również używane w parach jako wazony portalowe.
Stylowa donica Flora z fartuszkiem ozdobnym
755,00 zł
(brutto)
W magazynie
Ozdobna donica o podstawie kwadratu ze zmiennym przekrojem na wysokości. Zaokrąglone narożniki zdobią donice czyniąc ją jednocześnie bezpieczną w użytkowaniu. Wypuszczony obwodowo fartuszek z symetrycznie postrzępioną krawędzią dodaje uroku i wyrafinowanego gustu kompletnej aranżacji kwiatowej. Donica występuje w 9 soczystych kolorach takich jak głęboka czerwień i kontrastowa terakota, zawsze modna biel, czerń i grafit, oraz współgrający z zielenią brąz. Uzbrojona w podwójne dno umożliwia obniżenie ciężaru kompletnego zestawu i ułatwia przemieszczanie. Wysoka donica - 65 cm o przekroju 60 cm umożliwia obsadzenie roślinnością o sporej bryle korzeniowej. Wykonana z polietylenu PE w dobrym stanie przetrwa lata, nawet w surowym klimacie. Jest mrozoodporna i odporna na promieniowanie UV.
Donica asymetryczna Flavi z półką wewnętrzną
339,00 zł
(brutto)
W magazynie
Dla donicy asymetrycznej Flavi wystarczy niewielki balkon, aby stworzyć swój zielony zakątek i sprawić, że wszyscy zaniemówią. Nosi znamiona najmodniejszego projektanta ostatnich czasów. Jest sztampowym przykładem florystycznym na balkonach i tarasach wnoszącym naturę do miasta. Z prostego pragnienia maksymalnego wykorzystania balkonu w krótkim czasie stworzysz z donicą Flavi bujną oazę, która stanie się wizytówką miejskiej zieleni. Otrzymasz natychmiastowy efekt estetyczny, nie czekając latami jak w ogrodzie. Możesz także uprawiać gatunki tropikalne, ponieważ zimą zabierasz je z donicą do domu. Połóż sukulenty i paprocie obok siebie, ponieważ pasują do tej donicy. Zmień układ, kiedy tylko chcesz. A jeśli się przeprowadzisz, Twój ogród będzie z Tobą. Donicę (47 x 54 cm) łatwo przenieść.
Donica geometryczna wysoka Siena z półką i bez p
349,00 zł
(brutto)
W magazynie
Innowacyjna donica geometryczna wysoka o smukłej sylwetce, przeznaczona do aranżacji przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej. Wykonana z odpornego na skrajne warunki pogodowe polietylenu w dobrej kondycji przetrwa każdą zimę. Z donicą Siena stworzysz przyciągającą wzrok niską aranżację sukulentów lub innych roślin. Wzbogacisz swój dom dzięki szerokiej palecie 11 kolorów w których występuje donica. Ta fajna donica z ostrymi krawędziami złamanymi pod różnym kątem jest ukłonem w stronę nowoczesnych trendów w zakresie geometrii z grą kolorów. Jest idealna dla każdego, kto kocha minimalistyczne wnętrze i dysponuje miejscem w którym chce podkreślić określony styl. Smukły kształt zawarty w wymiarze 41 cm o zmiennej geometrii preferuję donice do prezentacji kompozycji kwiatowej w salonie.