Olbrzymia donica ogrodowa z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Trapecio 80

Donica obszerna o przekroju trapezu jest zbudowana z cortenu, który jest najczęściej używany pod nazwą stal trudnordzewiejąca. Stal corten odporna na warunki atmosferyczne ma na celu tworzenie cienkiej warstwy rdzy, która działa jak powłoka ochronna. Chcesz dodać odrobinę cortenu w donicy obszernej do swojego krajobrazu? Donica Trapecio będzie odpowiednim elementem, która wprowadzi urozmaicenie krajobrazu architektury ogrodowej jak i miejskiej. Potrzebujesz inspiracji w opracowaniu projektu krajobrazu i masz ochotę na włączenie stali corten? Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą projektowania krajobrazu, nieważne, czy to będzie ogrodowy czy też miejski! Wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie i przygotujemy odpowiedni projekt.

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
2 899,00 zł (brutto) 2 356,91 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice obszerne ogrodowe o przekroju trapezu podniosą prestiż aranżacji ogrodowej

Solidna trapezowa donica o wysokości roboczej 80 cm. Zastosowanie wysokiej jakości modnej stali corten sprawia, że donica obszerna z serii Trapecio przyciąga wzrok zarówno w ogrodzie ozdobnym, jak i komercyjnym. Pojedynczy element można również łączyć z innymi modelami, tak by osiągnąć podwójną powierzchnię roboczą - modułową. Produkcja donic odbywa się na nowoczesnych maszynach CNC z optymalną dokładnością wymiarową. Produkt jest Polski, a blacha ma porównywalne parametry i pochodzi ze sprawdzonego jednego źródła. To jest nasza obietnica jakości. Dostarczany wykrój walcowany. Stal corten jest poddawana obróbce w wykończeniu walcowanym, krawędzie obwodowo zaginane zapewniają bezpieczne użytkowanie. W normalnych warunkach nowe wyroby są wywalcowane i lekko zardzewiałe.

Donice obszerne z cortenu – proces dojrzewania patyny

Rozwój patyny. Na etapie produkcji i obróbce surowych arkuszy stalowych na powierzchni nie tworzy się jeszcze patyna. To tworzy się tylko z powodu naturalnych warunków pogodowych. Tworzenie atrakcyjnej wizualnie powierzchni widocznych na płaszczyźnie donicy ogrodowej obszernej rozpoczyna się po 2-3 tygodniach i kończy się dopiero po 1,5 do 3 lat, ale można je przyspieszyć stosując kwas octowy. Ważna w tworzeniu warstwy barierowej jest zmiana pogody mokrej na suchą. Jeśli istnieją powierzchnie donicy, które nie są wystawione na działanie warunków atmosferycznych, to na ich powierzchni nie powstanie wyraźna patyna. Ponieważ stal podlega procesowi dojrzewania - brak możliwości dostępu zewnętrznego naturalnego środowiska zatrzymuje proces starzenia.

Chrakterystyka obszernej donica z cortenu - Trapecio 70

 • Wymiary górą: 120 x 120 cm
 • Wymiary dołem: 92 x 92 cm
 • Wysokość: 80 cm
 • Struktura: Naturalna
 • Kolor: Naturalny
 • Pojemność: 800 l
 • Materiał: Corten
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 110 kg

Wykonamy donicę corten o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie. Zamów już dziś: biuro@donice-duze.pl

066
Nowy produkt
120 cm
80 cm
120 cm
110 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość górą
120 cm
Szerokość dołem
92 cm
Głębokość górą
120 cm
Głębokość dołem
92 cm
Pojemność
800 l
Waga
110 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także