Donica duża trapezowa ogrodowa z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Trapecio 53

W przeszłości rdza była oceniana jako rzecz, którą należy eliminować jako niepożądaną. Ale teraz przy użyciu stali corten pożądany jest wygląd zardzewiały: drzwi lub meble, ogrodzenie ogrodowe lub balustrada ze stali corten są doceniane przez architektów krajobrazu i projektantów, zwłaszcza we współczesnych ogrodach. Takie stalowe donice Corten uatrakcyjnią wygląd zewnętrzny i uprzyjemnią czas spędzony w ogrodzie. Corten jest bardzo odpowiedni do przestrzeni na zewnątrz i wnosi odrobinę naturalności i nowoczesności.

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
1 240,00 zł (brutto) 1 008,13 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Tworząc na metalu ciemnobrązową warstwę utleniania, Corten skutecznie opiera się korozyjnemu działaniu warunków pogodowych, takich jak deszcz, śnieg, lód i mgła. W ten sposób warstwa ochronna zapobiega głębszej penetracji elementów i eliminuje potrzebę malowania oraz koszty konserwacji zapobiegającej rdzewieniu na przestrzeni lat, oszczędzając zarówno pieniądze, jak i czas.

Do produkcji donic z cortenu używamy tylko jakościowych i sprawdzonych materiałów. Donice z cortenu pozwalają na wykonanie donicy o dowolnym kształcie i wielkości. Wykorzystywane do produkcji stopy z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach i przemyśle stoczniowym, gdzie wykonane produkty poddawane są ciągłemu działaniu niesprzyjających czynników atmosferycznych. Corten rodzaj stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tzw. patyna łudząco przypominająca powszechną rdzę. Dlatego donice z cortenu są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Obecnie corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem i znalazł duże zastosowanie w architekturze zarówno ogrodowej jak i komercyjnej.


Donica duża obszerna - Trapecio 53

    • Wymiary górą: 70 x 70 cm
    • Wymiary dołem: 46 x 46 cm
    • Wysokość: 53 cm
    • Struktura: Naturalna
    • Kolor: Naturalny
    • Pojemność: 170 l
    • Materiał: Corten
    • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
    • Waga: 34 kg

Istnieje możliwość wykonania donic o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie.

062
Nowy produkt
70 cm
53 cm
70 cm
34 kg
1 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
53 cm
Szerokość górą
70 cm
Szerokość dołem
46 cm
Głębokość górą
70 cm
Głębokość dołem
46 cm
Pojemność
170 cm
Waga
34 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także