Donica z cortenu duża olbrzymia ogrodowa i na taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Trapecio 70.60.60

Znajdziesz tu wiele wspaniałych stalowych donic o designerskich trapezowych kształtach wykonanych z cortenu, dzięki którym możesz upiększyć i jeszcze bardziej wzbogacić swój dom i ogród. Donica ogromna u podstawy ma wymiar aż 90 x 90 cm stożkowo malejący na wysokości 70 cm. Z pomocą donicy udekorujesz swój ogród ciepłymi kolorami stali corten. Oferowane innowacyjne donice ze stali corten, to obiekty projektowe dla całej przestrzeni zewnętrznej. Cechą charakterystyczną naszych przedmiotów z cortenu jest ich prostota. Przejrzyste kształty, zredukowane do minimum i minimalistyczny design charakteryzują nasze produkty ze stali Corten. Daj się zainspirować naszym asortymentem i zapytaj nas w każdej chwili o atrakcyjne ceny hurtowe lub produkty na zamówienie!

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
1 854,00 zł (brutto) 1 507,32 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica ogromna ogrodowa z cortenu w aranżacji przestrzeni miejskiej

Inteligentne wykorzystanie materiałów i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że stal corten jest czymś wyjątkowym. Cechy naszych produktów Corten są ponadczasowe, solidne i indywidualne, i to właśnie reprezentujemy naszą nazwą.

Zastosowanie i obróbka najlepszych materiałów to podstawa naszych wysokiej jakości produktów ze stali Corten. Wyprodukowane ręcznie w Polsce, są gwarancją wysokiej jakości poczowszy od pomysłu do gotowego produktu.

Do produkcji donic z cortenu używamy tylko jakościowych i sprawdzonych materiałów. Blacha corten pozwala na ukształtowanie produktu o dowolnym kształcie i wymiarze. Wykorzystywane do produkcji stopy cortenu z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach i przemyśle stoczniowym. Corten rodzaj stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tzw. patyna łudząco przypominająca powszechną rdzę. Dlatego donice z cortenu są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem, znalazł duże zastosowanie w architekturze ogrodowej, zarówno tej przydomowej jak i miejskiej, na skwerach w parkach, chodnikach przyulicznych.


Charakterystyka techniczna donica - Trapecio 70

 • Wymiary górą: 60 x 60 cm
 • Wymiary dołem: 90 x 90 cm
 • Wysokość: 70 cm
 • Struktura: Naturalna
 • Kolor: Naturalny
 • Pojemność: 390 l
 • Materiał: Corten
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 55 kg

Istnieje możliwość wykonania donic z cortenu o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie.

065
Nowy produkt
90 cm
70 cm
90 cm
55 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość górą
60 cm
Szerokość dołem
90 cm
Głębokość górą
60 cm
Głębokość dołem
90 cm
Pojemność
390 l
Waga
55 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także