Donica olbrzymia ogrodowa miejska z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Trapecio 70

Tworzenie przyjemnych, praktycznych przestrzeni na obszarach miejskich ma swoje wyzwania. Dzięki wszechstronnym i wysokiej jakości projektom donice duże, a nawet ogromne są idealnym sposobem na zdefiniowanie roślin, drzew i terenów zielonych. Duże rozmiary i kształt donicy stawią ją w pierwszym rzędzie elementów przydatnych w aranżacji krajobrazu architektury miejskiej. Deweloperzy i projektanci wybierają donice komercyjne o wymiarach 90 x 90 cm ze względu na ich uroczą estetykę i praktyczne zastosowania, a także szybkość i prostotę instalacji. Uzbrojone w nóżki ułatwiają łatwy transport. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną konsultację dotyczącą projektowania krajobrazu!

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
1 854,00 zł (brutto) 1 507,32 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Duża donica ogromna o przekroju trapezu stanowi wyróżniający element architektury ogrodowej

Donica ogromna do dużych obciążeń o długości krawędzi 90 cm. Zastosowanie wysokiej jakości modnej stali corten o grubości 2 mm sprawia, że seria Trapecio to wyjątkowy element przyciągający wzrok w Twoim ogrodzie, który można stosować zarówno w ogrodach ozdobnych, jak i komercyjnych. Stal podlega procesowi dojrzewania w przestrzeni czasowej. Duża donica obszerna o zmiennym przekroju kwadratu, malejącym ku dołowi osiąga pojemność 400 dcm3. Donica dostarczana firmą kurierską stanowi gotowy element do wbudowania w określoną przestrzeń ogrodową. Opcjonalne uzbrojenie donicy trapezowej w nóżki umożliwia łatwy transport z udziałem np. wózka widłowego.

Produkty na zamówienie do ogrodów i parków – duże donice ogromne z cortenu

Indywidualność jest dziś bardziej pożądana niż kiedykolwiek. Architekci i ogrodnicy robią wiele, aby sprostać wymaganiom klientów. Zone Pots dostrzegł to i oferuje kreatywne ogólne rozwiązania oparte na partnerstwie. Donice ogromne podniesione na nóżkach wykonane ze stali corten to pojemniki do sadzarki z korytem stalowym o ogromnym potencjale wykorzystania walorów użytkowych. Nasze podnoszone duże donice są wykonane z cortenu, krawędzie cięcia są gładkie i nie mają zadziorów, ponieważ części składowe wycinamy laserem. Stal corten tworzy szczególnie gęstą warstwę barierową pod powierzchniową warstwą rdzy, która chroni stal przed szybką korozją. Rdzawa patyna rozwija się z czasem. Rdza na powierzchni nie postępuje w głąb i chroni donicę przed degradacją. Konserwacja i powłoki malarskie nie są konieczne, a wręcz nie wskazane.


Karta techniczna dużej donicy ogrodowej - Trapecio 70

   • Wymiary górą: 90 x 90 cm
   • Wymiary dołem: 60 x 60 cm
   • Wysokość: 70 cm
   • Struktura: Naturalna
   • Kolor: Naturalny
   • Pojemność: 390 l
   • Materiał: Corten
   • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
   • Waga: 53 kg

Istnieje możliwość wykonania donic o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie.

064
Nowy produkt
90 cm
70 cm
90 cm
53 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość górą
90 cm
Szerokość dołem
60 cm
Głębokość górą
90 cm
Głębokość dołem
60 cm
Pojemność
390 cm
Waga
53 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także