donica-prostokatna-z-rdzawego-cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Normalis 80.60.30

Donica inna niż wszystkie. Blacha corten nadaje donicy wyjątkowy i niezwykle ekstrawagancki wygląd. Ogrodowa donica z cortenu posiada ciekawy design, który jest uwielbiany przez osobliwych klientów lubiących luksusowe produkty. Zardzewiała donica podkreśla wyjątkowy charakter rośliny i danego miejsca. Donice wraz z kompozycją kwiatową tworzą niezwykle stylowy duet, który zachwyca każdego. Przeznaczone są zarówno do przestrzeni prywatnych, jak i publicznych. Prostokątna donica corten o wymiarach 80 x 30 cm. wysokości 80 cm z wyprofilowaną górną krawędzią wykonana z blachy grubości 2 mm jest cenionym elementem aranżacji ogrodu przydomowego. Z uwagi na bardzo wysoką wytrzymałość na uderzenia mechaniczne, chętnie prezentowana jest na skwerach miejskich.

  • check Corten
  • Naturalny corten
  • check Naturalna
996,00 zł (brutto) 809,76 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica ogrodowa prostokątna z blachy corten dla tych którzy cenią niebanalny wygląd

Donice ogrodowe z cortenu to najlepszy wybór dla klientów poszukujących jednocześnie eleganckich i wyróżniających się donic, które nadają charakteru ich kompozycji kwiatowej. Dzięki cortenowi, czyli rodzajowi stali niskostopowej, donice posiadają niebanalny wygląd, który z upływem czasu zmienia się. Na powierzchni donicy wykonanej z cortenu tworzą się pod wpływem działania warunków atmosferycznych tlenki miedzi przypominające efektowną rdzę. Do końca nie można przewidzieć jak donica będzie wyglądała za kilka lat. Jedno jest pewne - zachwyci swoim awangardowym wyglądem każdego.

Donica z cortenu do domu i na zewnątrz

Prostokątne donice z cortenu cieszą się popularnością nie tylko ze względu na wysokie walory estetyczne, ale także uniwersalność i funkcjonalność. Można je z powodzeniem wykorzystać jako element dekoracyjny wnętrza domu, a także jako element małej architektury ogrodowej oraz jako ozdobę balkonu i tarasu. Stanowią element dekoracji lokali użytkowych i przestrzeni publicznych. Donice z cortenu nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Są łatwe w utrzymaniu. Donice ogrodowe z blachy corten przeznaczone są dla tych, którzy cenią efektowny wygląd, wysoką jakość i odporność umożliwiającą zastosowanie produktu w każdym środowisku.


Charakterystyka techniczna donicy z cortenu - Normalis 80-60-30

  • Wymiary: 60 x 30 x 80 h
  • Struktura: Naturalna
  • Kolor: Naturalny
  • Pojemność: 140 l
  • Materiał: Corten
  • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
  • Waga: 25 kg

Prostokątne donice corten o dowolnych wymiarach dostępne są na indywidualne zamówienie

049
Nowy produkt
30 cm
80 cm
60 cm
25 kg
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
60 cm
Pojemność
140 l
Waga
25 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.