Donica trapezowa olbrzymia ogrodowa z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Trapecio 53.46.46

Możesz wybierać z szerokiej gamy rozmiarów i materiałów. Podstawowe wyposażenie ogrodu może stanowić duża płaska donica o kształcie trapezu. Duży wymiar u podstawy 70 x 70 cm zwężający się ku górze na wysokości 70 cm końcowo osiąga wymiar 46 x 46 cm. Tak skonstruowana donica stanowi ciekawy i rzadko spotykany dizajn, w którym z dużym skutkiem zaprezentujesz cudowną kompozycję kwiatową , albo trawy ozdobne na Twoim tarasie. Wykonana z blachy corten o grubości 2 mm uzyskuje ogromną wytrzymałość odpowiednią do obsadzenia dużą wysoką roślinnością. Szeroka podstawa umożliwia prawidłowy rozwój bryły korzeniowej. Spory ciężar kompletnego zestawu preferuję donice dużą do prezentacji krzewów i drzewek w okolicy promenady miejskiej, w parkach czy też w okolicach obiektów komercyjnych.

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
1 240,00 zł (brutto) 1 008,13 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Duże donice płaskodenne o przekroju trapezu z cortenu znakomicie zaprezentują kaktusy

Istnieje wiele rodzajów roślin, które dobrze radzą sobie między innymi z niewielką ilością wody lub światła. Rośliny z raczej jałowych i ubogich w deszcze obszarów, takie jak kaktusy , są bardzo wytrzymałe. Dzięki swej budowie, rośliny przetrwają dłuższy okres suszy. Dla takich gatunków roślin odpowiednie będą duże donice z płasko poszerzonym dnem. Czyszczenie, przycinanie lub przesadzanie to raczej rzadkie zadania w przypadku tych roślin. Niemniej jednak należy wziąć pod uwagę wytrzymałość donic. W donicach trapezowych możesz zaprezentować kaktusy, które nie wymagają ciągłego podlewania, które przy niewielkiej staranności przyciągają wzrok. Odporność mechaniczna dużych donic płaskodennych, oraz przyciągający wzrok odcienie brązu wyjątkowo pasują do aranżacji rozległych przestrzeni ogrodowych.

Duże donice z cortenu przy wejściu do posesji

Wszyscy codziennie korzystamy z naszego wejścia do domu. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu reprezentacyjne, gościnne wejście, którego potencjał został wykorzystany dzięki sprytnym donicom płaskodennym i nasadzeniu. Nasze róże sadzimy w ekologicznych pojemnikach już w listopadzie, ponieważ uważamy, że przez całą zimę róże należą do ziemi, a ich nagie korzenie mogą przetrwać w donicach izolowanych termicznie. W ten sposób róże doniczkowe w swoim żywiole mają możliwość uformowania korzeni w temperaturze powyżej 5 stopni. Łatwy start wiosną procentuje, róże rosną w niesamowitym tempie, są mocne i zdrowe. Róże w donicach umieszczane są w dołku. Dzięki temu korzenie nie są naruszone, a róże mogą się bardzo dobrze zadomowić.

Rośliny nadają ogrodowi własny charakter. Zaprojektuj go według swoich pomysłów, korzystając z naszych wskazówek i instrukcji. Dowiedz się na przykład, jak stworzyć grządki warzywne lub podwyższane, jaki żywopłot, jakie drzewo i jaki trawnik jest odpowiedni do Twoich celów i dowiedz się więcej o właściwościach różnych roślin ogrodowych i donicach płaskich, dużych, wysokich i niskich.


Płaska duża donica - Trapecio 53

 • Wymiary górą: 46 x 46 cm
 • Wymiary dołem: 70 x 70 cm
 • Wysokość: 53 cm
 • Struktura: Naturalna
 • Kolor: Naturalny
 • Pojemność: 170 l
 • Materiał: Corten
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 37 kg

Istnieje możliwość wykonania donic dużych o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie.

063
Nowy produkt
70 cm
53 cm
70 cm
37 kg
1 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
53 cm
Szerokość górą
46 cm
Szerokość dołem
70 cm
Głębokość górą
46 cm
Głębokość dołem
70 cm
Pojemność
170 cm
Waga
37 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.