Duże donice na stojaku, donice na nóżkach

Miłośnikom niebanalnych rozwiązań, a zarazem prostych form niejednokrotnie trudno jest odnaleźć dekoracje w pełni spójne z ich oczekiwaniami. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagających klientów proponujemy wyjątkowe donice na stelażu, które doskonale eksponują roślinę, a zarazem pozostają niebanalnym sposobem na aranżację wnętrza. Ich sposób i jakość wykonania wpasowuje się w charakter pomieszczeń komercyjnych, jak i zabudowań prywatnych.

Minimalistyczna prezentacja, surowe wykończenie oraz geometryczny design wystarczyły, aby stworzyć kompozycję eleganckich donic. Zaprezentowana forma przypadnie do gustu każdemu, kto poszukuje prostoty zachowanej w klasycznych odcieniach. Donice na stelażu to ciekawa alternatywa zarówno dla mniejszych roślin, jak i wyjątkowych eksponatów o egzotycznym pochodzeniu. Niezależnie od rodzaju, kwiaty z pewnością będą wyeksponowane i stworzą spójną kompozycję z prostym designem donicy.

Donice na stelażu o industrialnym charakterze

Minimalistyczny design wnętrz łączy prostotę i zarazem elegancję. Chłodne barwy i oszczędność w dekoracjach mogą prowadzić do uzyskania wyjątkowo surowej aranżacji, która bez odpowiednio dopasowanych detali będzie mało komfortowa i nieco pozbawiona oryginalności. Rośliny to prosty i zarazem łatwy sposób na personalizację przestrzeni i nadanie jej nieco więcej przytulności. W połączeniu z donicami na stelażu każda roślina idealnie współgra z nieco chłodnym i industrialnym wnętrzem. Taka forma dekoracji z pewnością przykuje uwagę, a jednocześnie daje pewność, że dekoracje nie będą dominować. Doniczki na nogach o finezyjnych kształtach od kilku sezonów wpasowują się w obowiązujące trendy. Metalowy stelaż i oryginalne wykończenie w macie lub połysku to kwintesencja współczesnej elegancji.