Donica na stelażu do salonu i biura
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Industrialna biała donica na stelażu stalowym 90

Industrialna kolumna na kwiaty ma wymiary ze stelażem 96 x 38 x 90 cm. Donicę wykonano z aluminium i ma powierzchnię w kolorze białym. Ze względu na unikalny błyszczący kolor stelaża, który jest wykonany ze stali nierdzewnej, kolumna z kwiatami ma bardzo szczególny nowoczesny wygląd. Donica nadaje się do pięknego projektowania różnych pomieszczeń mieszkalnych i oferuje miejsce na duże doniczki i rośliny doniczkowe. Elegancka donica na stelażu z kwiatami pięknie prezentuje się również na tarasie lub w ogrodzie zimowym. Prostokątny wkład do roślin doniczkowych wykonany jest z wysokiej jakości aluminium z dodatkiem magnezu. Powierzchnie donicy industrialnej są pomalowane wewnątrz i na zewnątrz w kolorze białym metodą proszkową. Stabilna rama wykonana jest z kwadratowej stali nierdzewnej.

 • check Aluminium
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
1 659,00 zł (brutto) 1 348,78 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica na stelażu to ciekawe rozwiązanie do wyeksponowania roślin. Klasyczna prostokątna forma donicy przypadnie do gustu zarówno miłośnikom nowoczesnych jak i industrialnych wnętrz. Prosta, podłużna, stosunkowo smukła sylweta donicy na stelażu, wkomponuje się w każdą przestrzeń jak salon, hotel, restauracja, biuro, oraz tarasy i ogrody. Kompozycje roślinne umieszczone w donicy zaprezentują rośliny na wysokości i pozwolą stworzyć niezwykłą atmosferę i podkreślić walory estetyczne aranżowanej przestrzeni.

Nóżki stelaża mogą być wyposażone w czarne plastikowe zaślepki chroniące wykładziny podłogowe. Donica kwiatowa nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Donica o podstawie prostokąta w standardowej ofercie dostępna jest w trzech podstawowych kolorach: Szaro-grafitowy biały oraz czarny. Wychodząc jednak naprzeciw wymaganiom klienta jesteśmy w stanie przygotować donice w innych, dowolnie wybranych kolorach. Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od wolumenu zamówienia. Stelaż alternatywnie może być wykonany ze stali węglowej lub aluminium, malowanie proszkowe, wymiar dowolny.


Parametry informacyjno - techniczne industrialnej donicy na stelażu:

 • Wymiary: 96 x 38 x 90 h ze stelażem
 • Kolor: Biały-alpejski lub inny z palety RAL
 • Struktura: wysoki połysk lub mat
 • Pojemność: 60 l
 • Materiał: Donica - aluminium
 • Materiał: Stelaż - stal nierdzewna
 • Zastosowanie: Wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 20 kg ze stelażem
122
Nowy produkt
38 cm
90 cm
96 cm
20 kg
Szczegóły
Wysokość
90 cm
Szerokość
38 cm
Głębokość
96 cm
Pojemność
60 l
Waga
20 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.