Ekstrawaganckie stoliki kawowe do salonu

Stoliki nowoczesne

Oto najdziwniejsze stoły, jakie kiedykolwiek widziałeś. Zapomnij o banalnych i tradycyjnych stolikach kawowych. Świat designu prezentuje coraz więcej mebli przypominających dzieła sztuki, które nadają odrobinę oryginalności i wyjątkowości każdemu pomieszczeniu w Twoim domu. To, czego nigdy nie brakuje w żadnym salonie, to z pewnością stolik kawowy, prawie zawsze ustawiony przed sofą. Jedni używają go jako stolika kawowego, inni do umieszczania w nim ulubionych czasopism, a jeszcze inni do opierania się na nim podczas oglądania telewizji lub czytania dobrej książki. Ale poza swoją funkcją, stolik kawowy może dodać stylu każdej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest wykonany z drewna, metalu, plastiku czy innego materiału, stolik kawowy jest nieodzownym meblem w każdym salonie. Przyzwyczailiśmy się do stołów składających się z poziomej powierzchni wspartej na ogół na czterech elementach, ale coraz częściej świat designu dostarcza nam oryginalnych alternatyw dla mebli banalnych i tradycyjnych.

Stolik kawowy salonowy o interesującym wzornictwie

Stoliki kawowe to propozycja dla osób lubiących przedmioty wielofunkcyjne, nowoczesne, eleganckie, praktyczne i zarazem niebanalne. Stolik kawowy to produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.

Metalowa konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej na wysoki połysk o podstawie kwadratu lub prostokąta do wyboru. Wykonany w nowoczesnym stylu, łatwy do utrzymania w czystości. W meblu tym po mistrzowsku połączono metal ze szkłem co daje ciekawą kompozycję i elegancki wystrój salonu w stylu glamour.

Stoliki kawowe nowoczesne designerskie

Z powodzeniem można wstawić go do sypialni lub stworzyć oryginalny kwietnik. Możliwości aranżacyjnych z tymi stolikami jest wiele, a ograniczać może jedynie wyobraźnia. Szklany ze szkła hartowanego blat, to gwarancja jakości i wytrzymałości na lata. Awangardowy stolik kawowy wykonano używając materiałów najwyższej jakości, z nieprawdopodobną starannością i troską o każdy nawet najmniejszy jego szczegół. Nasz designerski stolik kawowy, to spełnienie oczekiwań każdego miłośnika nowoczesności, który śledzi na bieżąco nowinki dekoratorskie. Z uwagi na niewielkie gabaryty z powodzeniem może zdobić pomieszczenia o niewielkiej powierzchni, a użyte rozwiązania konstrukcyjne, spotęgują wrażenia wyrazistości, kunsztu, sznytu i gracji.

Stolik kawowy salonowy to bez wątpienia stały gość czterech kątów i pomieszczeń o podobnym przeznaczeniu. To zdecydowanie element wyposażenia wnętrz, który ma spory potencjał dekoracyjny, który równocześnie o każdej porze dnia i nocy wnosi do wnętrza dużo walorów praktyczno-użytkowych. Stolik kawowy kwadratowy wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. To stylowe połączenie zostało wymyślone specjalnie dla Ciebie!

Stolik kawowy z blatem szklanym transparentnym

Blat stolika wykonano ze szkła hartowanego w kolorze transparentnym, czarnym lub mlecznym. Produkt pozwoli stworzyć wymarzoną aranżacje w każdym pomieszczeniu, zarówno we wnętrzach mieszkalnych w salonie, sypialni, jadalni jak i we wnętrzach użytkowych jak biura, kawiarnie czy też restauracje.

Nowoczesny stolik kawowy w stylu industrialnym to dedykacja dla wszystkich miłośników minimalistycznego wzornictwa, które skrywa w sobie jednak kilka całkiem ozdobnych smaczków. Stolik prostokątny wykonany jest z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej. Blat wykonano ze szkła hartowanego w kolorze transparentnym, czarnym lub mlecznym. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia.

Stolik kawowy prostokątny z blatem szklanym

Stolik kawowy pozwoli zapiąć wymarzoną aranżację na ostatni guzik w każdym pomieszczeniu, zarówno we wnętrzach mieszkalnych jak salon, sypialnia, jadalnia, jak i we wnętrzach użytkowych typu biuro, kawiarnia czy restauracja. Prostokątny stolik kawowy to czytelna dedykacja dla wszystkich miłośników prostoty, która tutaj dodatkowo charakteryzuje się również sporą dawką elegancji i wyrafinowanego wdzięku.

Fantazyjne stoliki kawowe, to dzieła sztuki

Znajdują się tutaj jedyne w swoim rodzaju stoliki kawowe, zaprojektowane i wykonane jako rzeźby, dzieła sztuki do użytku domowego. Jedne są w stanie nadać pomieszczeniu większą tożsamość, inne poczucie intymności, inne wywołują uśmiech, a jeszcze inne są tak piękne jak dzieła sztuki, których używania prawie żałujesz.

Stworzyliśmy niesamowite stoliki kawowe, które wyglądają niby tradycyjnie. Zadziwia nas, jak bardzo projektanci wciąż są w stanie znaleźć nowe, pomysłowe sposoby na przekształcenie banalnych mebli w dzieła sztuki. Można by pomyśleć, że istnieje nieskończenie wiele sposobów na wymyślenie topu z 4 nogami. Każda interpretacja staje się dziełem sztuki, która ma być używana, a nie tylko podziwiana.