Donica na stojaku industrialna podłużna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Industrialna obszerna donica na stojaku 50

Obszerna donica na stojaku oferuje roślinom przyjazne środowisko wewnątrz domu. Ten model donicy jest w kształcie prostokąta, uzbrojonej w stojak stalowy wynoszący donicę do wysokości 50 cm. Donica nadają się do różnorodnych roślin, takich jak storczyki i ma wysoką wartość dekoracyjną. Donica ma zastosowanie znacząco wpływające na korzeniowy wzrost roślin. Głębokość 30 cm sprawia, że rośliny czują się dobrze i mogą rozwijać odpowiednią bryłę korzeniową. Donice mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz, są odpowiednie dla domu i dla ogrodu, balkonu lub tarasu. Doniczki do wnętrz są bez otworów drenażowych. Wymiary podstawy donicy wynoszą 120 x 38 cm i mają wysokość łączną 50 cm. Kolor projektu nie ma żadnych ograniczeń, jedynie materiał, z którego produkowane są donice, może ograniczyć wybór.

 • check Aluminium
 • Czarny (Ral:9005)
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
848,00 zł (brutto) 689,43 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Obszerna donica na stojaku w stylu industrialnym w projekcie aranżacji przestrzeni domowej

Do puli wiszącego zestawu, tak zwanego światła kwiatowego, używasz donicy na stelażu, gdy chcesz pomieścić rośliny z wiszącymi dryfami lub bardzo dobrze rozwiniętymi długimi liśćmi. Materiał decyduje o tym czy doniczka może być użyta na zewnątrz lub wewnątrz. Modele donic aluminiowych na stojaku są odporne na warunki atmosferyczne. Typowy doniczka do roślin wewnętrznych jest wykonana z kamionki. Przeważnie są to doniczki bez otworów i nie są odporne na mróz. Donice z aluminium są mrozoodporne i odporne na promieniowanie UV. Przy tym występują w wielu różnych kolorach, kształtach i wzorach, dzięki czemu można znaleźć właściwą doniczkę dla każdego stylu meblowego i każdego projektu przestrzeni domowej.

Rustykalne donice na stojaku stalowym w przestrzeni domowej i ogrodowej

Zarówno dla domu, jak i ogrodu doniczka metalowa może być rustykalna lub bardzo nowoczesna w zależności od modelu. Zwykle wykonana jest z ocynkowanej stali, blachy aluminiowej lub stali nierdzewnej. W trendzie rustykalnym proponujemy donicę wykonaną z aluminium, który wynika głównie ze struktury - mat i połysk i zasługuje na uznanie i uwagę. Jeśli chcesz skonfigurować metalową donicę na zewnątrz, ważne jest ustalenie wysokiej jakości produktu, który jest odporny na warunki atmosferyczne, na rdzę i nie przekazuje szkodliwych substancji do roślin. Donice z aluminium na stojaku mają obojętne PH, mają niską wagę, co czyni je wygodnymi w przemieszczaniu w razie potrzeby zmiany lokalizacji.


Parametry donicy industrialnej na stojaku:

 • Wymiary: 120 x 38 x 60 h ze stelażem
 • Kolor: Biały-alpejski,czarny-głęboki lub inny z palety RAL
 • Struktura: wysoki połysk lub mat
 • Pojemność: 140 l
 • Materiał: Donica - stal precyzyjna DCO1
 • Materiał: Stelaż - profil 15x15x2 stal DD11
 • Zastosowanie: Wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 47 kg ze stelażem
 • Donicę wykonano ze stali precyzyjnej DCO1 grubości 2 mm malowanej proszkowo
156
Nowy produkt
38 cm
50 cm
120 cm
28 kg
0 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
38 cm
Głębokość
120 cm
Pojemność
140 l
Waga
47 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także