fontanna industrialna z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Fontanna corten z obiegiem zamknietym 100-40

Dodaj nowoczesny styl do swojej przestrzeni zewnętrznej dzięki industrialnej fontannie ogrodowej z obiegiem zamkniętym. Dzięki tej wysokiej jakości fontannie możesz stworzyć medytacyjną, relaksującą atmosferę, nawet w miejskiej dżungli. Fontanna świetnie będzie wyglądała w Twoim ogrodzie, patio, tarasie, werandzie lub na dziedzińcu. Posłuchaj spokojnych dźwięków wody, która łagodnie spływa kaskadą, tworząc uspokajające środowisko. Konstrukcja fontanny zbudowana ze stali corten jest odporna na warunki atmosferyczne, rdzę i przetrwa przez lata w wysokiej jakości użytkowania. Aby użyć fontannę, po prostu podłącz ją do zewnętrznego gniazdka z napięciem 230V, napełnij zbiornik wodą do określonego poziomu i obserwuj.....

  • check Corten
  • Naturalny corten
3 995,00 zł (brutto) 3 247,97 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Fontanna ogrodowa z obiegiem zamkniętym odmieni Twoje środowisko

Niewiele elementów w każdym ogrodzie potrafi wywołać taką samą reakcję, jak dobrze umieszczony element wodny. Przywołuje spokój i potrafi związać cały krajobraz. Idź dalej, zamknij oczy i wyobraź sobie szum wody, gdy poczujesz delikatną bryzę to poczujesz powiew motyli. To miłe, prawda?

W rozległym świecie akwenów wodnych niewielu może stawić czoła potędze industrialnej fontannie pracującej w obiegu zamkniętym. Działa jako element konstrukcyjny w ogrodzie i oferuje różne pokłady zainteresowania. Fontanny są stosunkowo łatwe w utrzymaniu w odniesieniu do wiele innych obiektów wodnych i są stosunkowo łatwe w montażu. Podstawowe informacje na temat instalowania własnej fontanny ogrodowej zawiera instrukcja obsługi i montażu. Dodatkowe informacje i recenzje wybranych opcji fontann ogrodowych dostępne są na naszym blogu.

Stwórz relaksujące środowisko z fontanną ogrodową


FONTANNA OGRODOWA PODŚWIETLANA WYKONANA Z BLACHY CORTEN

z-obfontanna-ogrodowa-industrialna-iegiem-zamknietym

Ciepły i naturalnie wyglądający corten zapewnia ptasim przyjaciołom wieczne wakacje na twoim podwórku, nawet po kilku dniach pustego karmnika. Przy odrobinie szczęścia inni dzicy upierzeni przyjaciele i tak odwiedzą tą fontannę.

Ta popularna fontanna ma dość wysoką cenę, ale pokochasz naturalny wygląd ułożonego wodospadu, który gwarantuje dodatkowe efekty wizualne nocą z opcją włączenia zainstalowanych świateł LED. Pompka i światła są wliczone w cenę, a oświetlenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta. Natężenie przepływu wody można regulować, a Ty pokochasz kojące dźwięki płynącej wody, które tworzą tryskające dysze. Jedyne zadanie, o którym należy pamiętać, to instalacja i pielęgnacja zimowa. Ochrona przed uszkodzeniami spowodowanymi zimą będzie corocznym zadaniem.


• Fontanna z obiegiem zamkniętym z pompą wewnętrzną to idealny dodatek do Twojego wystroju - wystarczy podłączyć!

• Woda spływa w dół, naśladując odgłosy prawdziwego wodospadu, dodając spokojną atmosferę do Twojego domu lub podwórka

• Elegancki wygląd cortenu zapewnia kosmopolityczny wygląd, który jest stylowy z każdym wystrojem

• Corten jest odporny na rdzę i warunki atmosferyczne, dzięki czemu Twoja fontanna będzie wyglądać estetyczne przez wiele lat

Informacje techniczne - fontanna ogrodowa - 100

  • Wymiary: 100 cm x 40 cm h.
  • Kolor: Naturalny
  • Materiał: Corten
  • Zastosowanie: Na zewnątrz / wewnątrz
  • Waga: 40 kg (bez wody)
  • Gwarancja: Producenta 2 lata
181
Nowy produkt
100 cm
40 cm
100 cm
110 kg
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Średnica
100 cm
Waga
90 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także