donica-wysoka-corten-zdobiona-trawa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Normalis 95.80.20

Każdy, kto miał potrzebę stworzenia granic ogrodu lub aranżacji przestrzeni zewnętrznych zostanie zapytany, który materiał jest najbardziej odpowiedni do tego celu. Kiedy mówimy o cortenie, mamy na myśli wykończenie z efektem „rdzy”, będącym wynikiem procesu utleniania w kontakcie z powietrzem i wodą. Corten jest idealnym kandydatem do zastąpienia elementów, takich jak beton. Ciepły i naturalny odcień nadany przez rdzę pozwala tworzyć ciekawe kontrasty. Typowy kolor cortenu jest wynikiem procesu utleniania i zmienia się w czasie, zawsze zachowując neutralny odcień. Donice z cortenu od kilku lat należą do najmodniejszych, zwykle posiadają nowoczesne czyste linie i geometryczne kształty.

  • check Corten
  • Naturalny corten
  • check Naturalna
1 052,00 zł (brutto) 855,28 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Prostokątna donica z cortenu

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu model donicy stalowej znajdujący się w ofercie naszego sklepu, pochodzący z niepowtarzalnej serii Normalis. Donica wykonana jest z cortenu, czyli rodzaju stali niskostopowej. Wyróżnia się określonymi właściwościami, które znacznie sprzyjają użytkowaniu produktu. Oferowany model przeznaczony jest do ustawienia na zewnątrz. Niezależnie od tego, czy jest to ogród, czy balkon, donica będzie miała styczność z opadami deszczu. Produkty nie przystosowane do warunków atmosferycznych mogą ulec zniszczeniu. Donica wykonana z cortenu jest jednak odporna na tego rodzaju czynniki, a kontakt z wodą przeobraża się w samoczynnie pojawiającą się powłokę ochronną. Z wyglądu przypomina rdzę, lecz w odróżnieniu od niej nie ma żadnych właściwości niszczących donicę, dlatego stal jest tak często używana przy tworzeniu produktów głównie o przeznaczeniu do użytku zewnętrznego.

Aranżacja ogrodu z donicą stalową

Model Normalis należy do grupy donic, które zostały stworzone w celu urozmaicenia i zdobienia ogrodów. Prostokątny kształt, duża wysokość produktu zapewniają efektowny wygląd, niezależnie od rodzaju rośliny, która zostanie w nim zasadzona. Naturalny kolor donicy doskonale dopasuje się do pozostałych elementów ogrodu, który powinien być miejscem dla przyrody i odpoczynku. Donica swym projektem przywodzi na myśl naturalne części świata botanicznego, dlatego rewelacyjnie podkreśli piękno wszystkich roślin, zarówno tych ozdobnych, jak również różnego rodzaju krzewów. Donica z cortenu to świetna alternatywa dla osób, które szukają naturalnych, stonowanych zdobień w swoich przydomowych ogrodach, z zachowaniem najwyższej jakości oraz standardu wykonania. Śmiało możemy polecić nasze produkty. Jesteśmy pewni ich wysokiej jakości, a w dodatku proponujemy je w bardzo korzystnych cenach. Warto zapoznać się zatem z pełnym asortymentem. Oferujemy również wykonanie donicy o dowolnych wymiarach, wedle indywidualnego zamówienia. Dzięki temu można doskonale dopasować ją do danej powierzchni.


Dostępne donice o dowolnych wymiarach na indywidualne zamówienie

Donica Normalis 95-80-20

  • Wymiary: 80 x 20 x 95 h
  • Struktura: Naturalna
  • Kolor: Naturalny
  • Pojemność: 150 l
  • Materiał: Corten
  • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
  • Waga: 12 kg
051
Nowy produkt
20 cm
95 cm
80 cm
12 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
95 cm
Szerokość
25 cm
Głębokość
80 cm
Pojemność
150 l
Waga
12 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także