ogromna donica z cortenu z kwiatami ozdobnymi
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Normalis 100.115.37

Każda z naszych donic ze stali Corten zachwyca wysoką jakością materiału i wykonania. Są stabilne, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Nawet silny mróz nie zaszkodzi sprężystemu materiałowi. Ponadto powierzchnia z cortenu doskonale eksponuje rdzawy kolor i stwarza pozornie prawdziwe wrażenie korozji. Ponadto donice są niezwykle różnorodne, praktyczne i funkcjonalne. Dostępne są w wielu różnych kształtach i rozmiarach. W donicy ogromnej o wymiarach 100 x 115 x 37 cm można umieścić pojedyncze drzewko, ale także kilka krzewów znacznych wymiarów. Donice przekonują swoimi subtelnymi kształtami. Dostępne są w wersji kwadratowej, prostokątnej lub okrągłej.

  • check Corten
  • Naturalny corten
  • check Naturalna
2 345,00 zł (brutto) 1 906,50 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Najpiękniejszy ogród, dzięki wyjątkowym roślinom w donicach ogromnych z cortenu

Jeśli szukają Państwo odpowiedniej donicy do ogrodu, która będzie odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, czynniki zewnętrzne i upływ czasu, to model donicy prostokątnej ogromnej jest właśnie dla Was. Prezentujemy jedną z naszych wyjątkowych donic z cortenu, wyróżniających się znakomitym poziomem wykonania z wykorzystaniem jedynie sprawdzonych i jakościowych materiałów. Corten jest rodzajem stali niskostopowej, który z niezwykłym powodzeniem oraz skutecznością jest używany w tworzeniu produktów narażonych na różnorodne działania pogodowe, szczególnie opady deszczu oraz podmuchy wiatru. Na skutek kontaktu z tymi czynnikami na powierzchni donicy wytwarza się chroniąca warstwa, która przypomina z wyglądu rdzę. W przeciwieństwie do prawdziwego odpowiednika twór nie sieje zniszczeń, jedynie osłania produkt przed kolejnymi zderzeniami z niesprzyjającymi warunkami. Pokrycie powierzchni donicy warstwą ochronną pozostawia niesamowity efekt, który znacznie wpływa na intrygujący odbiór produktu oraz jego funkcję dekoracyjną. W prezentowanym modelu z powodzeniem można hodować różnorodne gatunki roślin. Każda z nich w połączeniu z niewątpliwym urokiem donicy będzie prezentować się fantastycznie.

Stwórz swój ogród marzeń z donicami corten

Ogromny prostokątny kształt, ciekawa forma i inspirujący design to jedne z niewielu cech, którymi można opisać model donicy Normalis. Donica będzie wyglądać świetnie w każdego typu ogrodzie. Dostępna jest w przyjemnym dla oka brązowym, naturalnym odcieniu, przywodzącym na myśl wiele elementów przyrody. Jest poręczna w ustawieniu, może znajdować się w różnych miejscach ogrodu, samotnie lub w połączeniu z innymi elementami. Wysoka odporność, również na urazy mechaniczne, powoduje, że produkt odznacza się wyjątkową formą, nawet po upływie dużej ilości czasu. Donica z cortenu jest z pewnością propozycją dla osób wymagających najwyższej jakości oraz klasy swojego wyposażenia ogrodowego, zwracających również uwagę na formę produktów.


Charakterystyka techniczna prostokątnej donicy - Normalis 100-115-37

  • Wymiary: 115 x 37 x 100 h
  • Struktura: Naturalna
  • Kolor: Naturalny
  • Pojemność: 420 l
  • Materiał: Corten
  • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
  • Waga: 54 kg

Są dostępne donice ogrodowe o dowolnych wymiarach na indywidualne zamówienie. Zamówienie proszę kierować na adres: biuro@donice-duze.pl

069
Nowy produkt
37 cm
100 cm
115 cm
54 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Szerokość
37 cm
Głębokość
115 cm
Pojemność
420 l
Waga
54 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także