obszerna donica cortenowa
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Normalis 60.115.37

Połączenie metalowego designu i technologii to kompetencja Zone Pots. Produkujemy duże donice ze stali Corten, stali trudnordzewiejącej przeznaczonej do domu, ogrodu i krajobrazu miejskiego. Prezentujemy nasze metalowe produkty designerskie w następujący obszarach: Donica prostokątna - osłona prywatności wykonana z metalu – cortenu, nosi wymiary 60 x 115 x 37 cm. Przedmiot artystyczny - kolor brązu występuje w różnych odcieniach, zmienia barwę w przeciągu czasu. Produkt, który przekonuje jakością i funkcjonalnością. Corten tworzy na powierzchni – tj. pod rzeczywistą warstwą rdzy – szczególnie gęstą warstwę barierową z mocno przylegających siarczanów lub fosforanów. Chroni to stal przed dalszą korozją.

  • check Corten
  • Naturalny corten
  • check Naturalna
1 700,00 zł (brutto) 1 382,11 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Duże prostokątne donice ogrodowe w rustykalnych barwach cortenu

Połączenie designu i technologii czyni nas ekspertami od niezwykłych produktów w profesjonalnym ogrodnictwie i architekturze krajobrazu, dla architektów krajobrazu i dla każdego właściciela ogrodu. Dzięki specjalnemu stopowi stal Corten po krótkim czasie w ogrodzie tworzy na powierzchni bardzo atrakcyjną warstwę rdzy. Ten wygląd zwietrzałej rdzy jest szczególnie efektowny w przypadku elementów konstrukcyjnych w ogrodzie. To, co jeszcze kilka lat temu było pokazywane tylko na pokazach ogrodniczych i wystawach na dużą skalę, teraz jest dostępne dla każdego. W prywatnych ogrodach coraz częściej można zobaczyć dzieła sztuki, elementy parawanu czy dekoracje takie jak duże donice prostokątne wykonane ze stali corten, które nie tylko przykuwają uwagę, ale również pięknie wkomponują się w ogólny obraz. Materiał budowlany jest trwały dzięki tworzonej warstwie ochronnej i można go łatwo wkomponować w każdy styl ogrodu - niezależnie od tego, czy jest to nowoczesny, czy tradycyjny.

Atrakcyjna rdza ozdobą ogrodów przydomowych i miejskich

Również w ogrodzie to właśnie ten efekt rdzy sprawia, że stal corten jest tak interesująca jako element wystroju. Donice ze stali corten są odporne na warunki atmosferyczne, powierzchnia nie wymaga konserwacji i jest niezwykle trwała. Stal dzięki matowemu brązowemu kolorowi nadaje ciepły i naturalny urok. Stop stali, który może zostać uformowany przez specjalistę, ma szerokie zastosowanie. Jako elementy ochrony prywatności, stalowe donice ubrane wysoką roślinnością chronią przed spojrzeniami, jako przedmioty dekoracyjne ozdabiają ogrody skalne i rabaty zielne. Stal corten służy jako okładzina schodów oraz nowoczesne obrzeże rabaty ogrodowej . Odporny na warunki atmosferyczne materiał budowlany jest stosowany w każdym stylu ogrodowym: proste kształty i wyraźne linie dzielą nowoczesny ogród, zakrzywione wstążki i ozdobne łuki różane ozdobią romantyczny ogród, donice prostokątne w rustykalnym rdzawym wyglądzie znajdą swoje miejsce w wiejskim domu i przydomowym ogródku.


Charakterystyka techniczna donicy z cortenu - Normalis 60-115-37

  • Wymiary: 115 x 37 x 60 h
  • Struktura: Naturalna
  • Kolor: Naturalny
  • Pojemność: 420 l
  • Materiał: Corten
  • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
  • Waga: 35 kg

Donice prostokątne z cortenu o dowolnych wymiarach dostępne są na indywidualne zamówienie - biuro@donice-duze.pl

070
Nowy produkt
37 cm
60 cm
115 cm
35 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
37 cm
Głębokość
115 cm
Pojemność
420 l
Waga
35 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także