ozdobna donica corten świerk igliwie
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Normalis 55.95.30

Niezwykłą właściwością donic wykonanych z cortenu jest ich zdolność do samoobrony przed korozją. Oprócz tego corten jest przyjazny dla środowiska i w 100% nadaje się do recyklingu. Stal corten oferuje wysoką odporność na czynniki atmosferyczne od pięciu do ośmiu razy wyższe niż w przypadku zwykłej stali węglowej. Corten jest bardzo lubiany przez współczesnych architektów za swoją szczególną wariację chromatyczną i dlatego, że dobrze łączy się z innymi materiałami jak beton, marmur. Corten doskonale nadaje się również do zastosowań w aranżacji wnętrz i ogrodów. Stalowe donice z blachy cortenu w zgodzie z industrialnym stylem stały się bardzo modne i są sygnowane przez najsłynniejsze firmy architektoniczne. Donica, wymiary 55 x 95 x 30 cm jest trafnym wyborem wystroju architektury ogrodowej

  • check Corten
  • Naturalny corten
  • check Naturalna
1 276,00 zł (brutto) 1 037,40 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Piękny ogród możliwy tylko z donicą stalową corten

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy model donicy stalowej z blachy corten. Jest to produkt zaprojektowany z myślą o użytkowaniu zewnętrznym, szczególnie w ogrodzie. Nadaje się idealnie do tworzenia środowiska życia dla wielu gatunków roślin. W odróżnieniu od donic znajdujących się wewnątrz pomieszczeń, te na zewnątrz są podatne na znacznie więcej czynników niszczących i szkodzących ich formie. Aby zapobiegać niechcianym działaniom środowiska, prezentowany model został wykonany ze specjalnego rodzaju stali niskostopowej - cortenu. Jego unikalne właściwości sprawiają, iż jest to idealny materiał stanowiący podstawę produktu narażonego na szkodliwe opady deszczu oraz silne podmuchy wiatru. Przy kontakcie z tymi dwoma czynnikami, jedyną reakcją jest samoistne wytworzenie powłoki ochronnej, która z wyglądu przypomina odcień rdzy, co jedynie nadaje doniczce dodatkowego, rustykalnego charakteru. Donica prostokątna z cortenu jest gwarancją długotrwałego użytkowania produktu w doskonałym stanie.

Najlepszy dodatek do Twojego ogrodu w postaci unikalnej donicy stalowej corten

Na korzyść prezentowanego modelu Normalis z pewnością przemawiają jego parametry. Prostokątny, niestandardowy kształt i duża wysokość nadają mu intrygującego charakteru, co sprawia, że staje się ciekawym uzupełnieniem każdego ogrodu. Staje się nie tylko praktycznym przedmiotem, ale również elementem dekoracyjnym. Każda roślina umieszczona w prezentowanej donicy stalowej będzie eksponować się rewelacyjnie. Projekt i jego wykonanie zapewniają wysoki poziom naturalności produktu. Ciepły, brązowy kolor, w którym utrzymana jest donica, przywodzi na myśl świeżą glebę, co pasuje do każdego, zadbanego ogrodu. Produkt ten będzie doskonale prezentować się na tarasach oraz balkonach. Są to miejsca, w których warto otaczać się zielenią i naturą, a dzięki prostokątnej donicy z cortenu można to osiągnąć również w rewelacyjnej, niespotykanej stylistyce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, coś co trafi w gust oraz oczekiwania.


Informacja techniczna, donica corten - Normalis 55-95-30

  • Wymiary: 95 x 30 x 55 h
  • Struktura: Naturalna
  • Kolor: Naturalny
  • Pojemność: 150 l
  • Materiał: Corten
  • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
  • Waga: 15 kg

Donice z cortenu o dowolnych wymiarach są dostępne na indywidualne zamówienie - email: biuro@donice-duze.pl

052
Nowy produkt
30 cm
55 cm
95 cm
15 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
55 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
95 cm
Pojemność
150 l
Waga
15 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także