Wkładka uprawna donicy podłużnej Normalis z laminatu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Wkładka uprawna donicy Normalis 55

Oferujemy wkładki uprawne wykonane z wytrzymałych materiałów, które znacząco ułatwiają obsadzenie donicy roślinnością.

  • check Laminat
  • Biały
34,00 zł (brutto) 27,64 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wkładka uprawna donicy Normalis - głębokość 27,5 cm. Pasuje do donicy Normalis długości 55 cm i szerokości 25 cm

Doniczka podłużna ze skrzynką uprawną zagwarantuje Ci miejsce na posadzenie kilku gatunków ozdobnych sukulentów, różnokolorowych odmian koleusów albo bluszczu. Jej piękny połyskujący wzór zwiększy przytulność każdego pomieszczenia. Na tarasie lub balkonie postaw jeszcze większe modele, np. klasyczną doniczkę zewnętrzną podłużną. Do zadań specjalnych zamów duży i solidny pojemnik Normalis w którym możesz uprawiać np. ozdobne odmiany papryki, pomidory koktajlowe i mieszanki sałat na młode listki! Urządzasz balkon w stylu minimalistycznym? Tu znajdziesz solidne skrzynki balkonowe, Twoje oczekiwania spełni donica balkonowa Normalis, donica do uprawy kwiatów lub warzyw.


  • Wymiary: 44 x 14,5 x 27,5 h (cm)
  • Pojemność: 17 l
129
Nowy produkt
14.50 cm
27 cm
44 cm
1 kg
1 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
27 cm
Szerokość
14,5 cm
Głębokość
44 cm
Pojemność
17 l
Waga
1 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.