Wkładka uprawna donicy podłużnej Normalis z laminatu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Wkładka uprawna donicy Normalis 55

Pojemniki uprawy roślin są jednym z najczęściej używanych rozwiązań w ogrodach balkonowych. Pozwalają nam prowadzić uprawę w bardzo wygodnej pozycji, a dzięki ergonometrycznej wysokości są bardzo praktyczne dla osób starszych lub osób o ograniczonej mobilności. Ułatwiają przemieszczanie kompletnej uprawy kwiatowej, która w łatwy sposób trafia do donicy osłonki. Wkładki uprawne są wykonane z wytrzymałych materiałów, które znacząco ułatwiają obsadzenie donicy roślinnością. Dobrana głębokość wkładki uprawnej, która jest montowana z pomocą wyprofilowanych zamków zajmuje zwykle 1/3 głębokości donicy pełniącej rolę osłonki. Nie bez znaczenia jest obniżenie końcowego ciężaru zestawu, którego dopuszczalną wagę limitują brzegowe warunki użytkowania balkonów.

  • check Laminat
  • Biały
34,00 zł (brutto) 27,64 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Dobry drenaż wkładki uprawnej to podstawa uprawy zdrowych roślin

Konieczne jest, aby pojemniki uprawne były wyposażone w otwory do odprowadzenia nadmiaru wody, które zabezpieczają rośliny przed gniciem i obumieraniem bryły korzeniowej. Aby drenaż był skuteczny, ważne jest umieszczenie warstwy przepuszczalnej wodę grubości kilku centymetrów, odpowiednio dobranej do całkowitej głębokości pojemnika. Zwykle taka warstwa złożona jest ze żwiru wykładanego na drobną tkaninę przepuszczalną, która zapobiega ucieczce kamyków przez otwory drenażowe pojemnika - wkładki uprawnej.

Możesz wybierać z pośród swoich faworytów i przystroić balkon bujnie kwitnącą roślinnością wykorzystując nasze wkładki uprawne. Dostępne w naszej ofercie sklepu donice balkonowe pochodzą od znanych i cenionych producentów. Mają system łatwego montażu i demontażu wkładki uprawnej. Są mrozoodporne i będą Ci towarzyszyć przez wiele sezonów. Wszystkie prezentowane pojemniki - donice osłonki, zostały wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne i inne potencjalnie szkodliwe czynniki środowiskowe, dlatego mogą z powodzeniem zdobić balkony, tarasy a nawet i salony.

Szukasz pojemnika dla płytko ukorzenionej rośliny? Wybierz doniczkę wysoką prostokątną i zamontuj w niej wkładkę uprawną. Posadź w niej kwiaty wysoko rosnące i ciesz się ekranem prywatności na swoim balkonie.

Oferujemy szeroki wybór doniczek wysokich z wkładem uprawnym. Przydadzą się zwłaszcza tym miłośnikom zieleni, którym zdarza się podlewać kwiaty doniczkowe zbyt hojnie. Wreszcie będą mogli być spokojni o swoje ogrody balkonowe, a sąsiedzi ukradkiem z ukrytym podziwem będą mieli czego zazdrościć.


Wkładka uprawna donicy Normalis - głębokość 27,5 cm. Pasuje do donicy Normalis długości 55 cm i szerokości 25 cm

  • Wymiary: 44 x 14,5 x 27,5 h (cm)
  • Pojemność: 17 l
129
Nowy produkt
14.50 cm
27 cm
44 cm
1 kg
Szczegóły
Wysokość
27 cm
Szerokość
14,5 cm
Głębokość
44 cm
Pojemność
17 l
Waga
1 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.