Donica ogrodowa trapezowa duża do ogrodu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z aluminium Trapecio 70.60.60

Geometryczna forma donicy wielkiej przykuje uwagę zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu. Doskonale nadaje się jako ozdoba lokali gastronomicznych, hoteli, pomieszczeń biurowych, klatek schodowych czy patio. Uniwersalizm i klasyczny wygląd donicy ogrodowej, to główne cechy jakie posiada donica trapezowa przeznaczona na skwer miejski - Trapecio 70. Gładka powierzchnia pozwoli utrzymać produkt w czystości. Zastosowanie magnezu do produkcji naszych nowoczesnych, wielkich donic aluminiowych, pozwala na otrzymanie produktu wysoce odpornego na korozję.

 • check Aluminium
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • Czarny (Ral:9005)
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
1 585,00 zł (brutto) 1 288,62 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wielkie donice ogrodowe w aranżacji przestrzeni miejskiej

Znakomita wielka donica ogrodowa - Trapecio, odpowiednia do aranżacji ogrodu i przestrzeni miejskiej, wykonana z lekkiego i odpornego aluminium. Jest to wysokiej jakości sprawdzony materiał, odpowiedni do ekspozycji na zewnątrz na skwerze miejskim. Aluminium jest plastyczne i łatwe w obróbce, pozwala na wykonanie donicy wielkiej o dowolnym kształcie i kolorze. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach, przemyśle stoczniowym i ogrodnictwie. Donice wielkie wykonane z aluminium są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne, doskonale komponują się z otoczeniem, znalazły zastosowanie w architekturze miejskiej, zarówno dużej jak i małej.

Do produkcji donic z aluminium używamy wysokiej jakości sprawdzone materiały. Z blachy aluminiowej malowanej proszkowo, możemy wykonać donicy o dowolnym kształcie i kolorze. Wielkie donice z aluminium są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Obecnie aluminium z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem, cieszy się dużym uznaniem projektantów zieleni i znalazł szerokie zastosowanie w architekturze miejskiej, zarówno dużej jak i małej - skwery i trawniki miejskie.


Wielka donica ogrodowa do aranżacji skweru miejskiego - Trapecio 70

 • Wymiary górą: 60 x 60 cm
 • Wymiary dołem: 90 x 90 cm
 • Wysokość: 70 cm
 • Struktura: Połysk lup mat
 • Kolor: Czarny-głęboki, szary-grafitowy, biały-beskidzki
 • Pojemność: 390 l
 • Materiał: Aluminium
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 16 kg

Donice wielki o zróżnicowanych kształtach dostępne są na indywidualne zamówienie klienta. E-mail: biuro@donice-duze.pl

045
Nowy produkt
90 cm
80 cm
90 cm
16 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość górą
60 cm
Szerokość dołem
90 cm
Głębokość górą
60 cm
Głębokość dołem
90 cm
Pojemność
390 l
Waga
16 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także