Donica ogromna aluminiowa biała do ogrodu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z aluminium Trapecio 70

Donica, którą kochają nasi klienci instytucjonalni. Trapecio – donica na skwer miejski i trawnik. Często wybierana przez naszych klientów z uwagi na niebanalny kształcie. Posiada piękny i elegancki design. Charakteru nadaje mu węższe dno. Donica przeznaczona na skwer i trawnik miejski, wykonana z aluminium, idealnie prezentuje się zarówno w samodzielnych aranżacjach roślinnych, jak i wraz z innymi donicami z kolekcji w bardziej rozbudowanych kompozycjach. Pomimo stosunkowo dużych gabarytów donica nadaje się nie tylko do większych, ale i mniejszych powierzchni. Zapewnij efektywne wykorzystanie przestrzeni miejskiej z donicą Trapecio, aby uzyskać bardziej tradycyjny wygląd aranżowanej przestrzeni. Poznaj całą kolekcję donic miejskich - Trapecio. Wielka donica do zadań specjalnych.

 • check Aluminium
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • Czarny (Ral:9005)
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
1 586,00 zł (brutto) 1 289,43 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Trapezowa donica to ogromny efekt na trawniku i skwerze

Dzięki wysokiej estetyce wykonania, donica pięknie podkreśla wyjątkowość każdej kompozycji roślinnej. Klasyka i elegancja jest zawsze modna. Jednak równie ważna jest funkcjonalność. Dlatego donica miejska – Trapecio, została zaprojektowana i wyprodukowana z aluminium. Tworzywo to jest odporne na zmieniające się warunki pogodowe. Jej dużym plusem jest odporność na powstawanie uszkodzeń mechanicznych. To donica, która zostanie na skwerze miejskim przez lata. Donicę można wykorzystać jako element aranżacji ogrodu, a także jako dekorację tarasu oraz przestrzeni małej architektury miejskiej. Donica z aluminium –Trapecio, współgra z wyposażeniem i elementami dekoracyjnymi każdego stylu. Pasuje zarówno do stylu nowoczesnego, jak i tradycyjnego.

Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów

Donica miejska z aluminium charakteryzuje się estetyką, funkcjonalnością i wysoką jakością wykonania. Powstała z zachowaniem największej staranności. Jej cechą charakterystyczną jest precyzja wykonania. Chcemy żebyś był w pełni zadowolony z dokonanego wyboru. Niezależnie od preferowanej struktury kolorystycznej, w naszej ofercie znajdziesz każdy wariant donicy miejskiej na trawnik i skwer.


Donica na trawnik i skwer miejski - Trapecio 70

 • Wymiary górą: 90 x 90 cm
 • Wymiary dołem: 60 x 60 cm
 • Wysokość: 70 cm
 • Struktura: Połysk lup mat
 • Kolor: Czarny-głęboki, szary-grafitowy, biały-beskidzki
 • Pojemność: 200 l
 • Materiał: Aluminium
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 15 kg

Wszystkie nasze donice miejskie można zamówić indywidualnie. Klient określa parametry, wielkość, kształt i kolor. E-mail: biuro@donice-duze.pl

043
Nowy produkt
90 cm
70 cm
90 cm
15 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
70 cm
Szerokość górą
90 cm
Szerokość dołem
60 cm
Głębokość górą
90 cm
Głębokość dołem
60 cm
Pojemność
200 l
Waga
15 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także