Donica ogrodowa biała z aluminium
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z aluminium Cubi 60.60.60

Prosty kształt donicy wysokiej - efekt WOW. Duży efekt można osiągnąć nie tylko dzięki donicom o niecodziennych kształtach. Walory estetyczne przestrzeni i kompozycji roślinnej można podkreślić dzięki wykorzystaniu donicy o tradycyjnym designie i kształcie. Prostota i elegancja donicy wysokiej z aluminium prezentuje się fenomenalnie z każdą aranżacją kwiatową. Donica wysoka – Cubi, jest niezwykle funkcjonalna. Pasuje do każdego stylu niezależnie od zmieniających się trendów. Ta niezawodna donica z aluminium sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie zawiedzie Cię jej wysoka jakość wykonania i stylistyka. Stwórz przyjazną atmosferę i dodają zieleni i życia do swojego otoczenia z naszymi doniczkami błyszczącymi, albo matowymi!

 • check Aluminium
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
1 130,00 zł (brutto) 918,70 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wysoka donica do domu i do ogrodu

Nie sposób wymienić wszystkie zalety i cechy opisujące donicę wysoką z aluminium - Cubi. Jej zaletą jest łatwość utrzymania. Na uwagę zasługuje odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dużym plusem jest niepodatność na warunki pogodowe. Dzięki wykorzystaniu aluminium, donica wysoka Cubi jest obojętna na działanie mrozu i niskich temperatur. Nie straszne są jej zmieniające się warunki atmosferyczne. Dzięki swojej wysokiej donicy Cubi zaprojektujesz najpiękniejszy kwiaty w ogrodzie i na tarasie. Wykorzystując ją jako element wnętrza, stworzysz niezwykłą atmosferę i niebanalny wystrój. Wysoką donicę z aluminium możesz również potraktować jako element dekoracyjny ogrodu. Z powodzeniem wykorzystasz ją w aranżacji przestrzeni biurowej i komercyjnej.

Idealne rozwiązanie dla Twojego domu

Kiedy już wiesz, że aluminiowa wysoka donica Cubi jest stworzona dla Ciebie, możesz przystąpić do wyboru odpowiedniego koloru i struktury. Możesz już dzisiaj nabyć donicę w wybranej strukturze matowej lub błyszczącej w najmodniejszych barwach. Jaka donica wysoka pasuje do Twojej przestrzeni?


Donica wysoka w połysku i macie - Cubi 60-60-60

 • Wymiary: 60 x 60 x 60 h
 • Struktura: Połysk lup mat
 • Kolor: Czarny-głęboki, szary-grafitowy, biały-beskidzki
 • Pojemność: 200 l
 • Materiał: Aluminium
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 10 kg

Inne wymiary i kształty donicy są dostępne na indywidualne zamówienie.

035
Nowy produkt
60 cm
60 cm
60 cm
10 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
60 cm
Głębokość
60 cm
Pojemność
200 l
Waga
10 kg
Zastosowanie
wewnątrz / zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także