biała donica kama flower
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica Anakena S 45x38 wysoki połysk

Donica z laminatu poliestrowo szklanego Anakena występuje w wielu różnorakich wielkościach, rozmiarach i metodzie wykończenia. Fenomenalnie pasuje do każdego współczesnego lub klasycznego miejsca. Jest nieskazitelnym elementem dekoracyjnym zwracającym na siebie uwagę. odpowiednia dla wielu koncepcji wnętrz i na zewnątrz. Wszystko jedno, czy wolisz wyraźne ostre linie, czy reprezentacyjne krawędzie to każda donica z laminatu szklanego celująco zademonstruje szeroką gamę roślin i kwiatów, które są gromadnie wykorzystywane, które uszlachetnią ogólny wygląd i podkreślą atmosferę każdej przestrzeni.

 • check Laminat
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • Biały
 • Czerwony
 • Pomarańczowy
 • check Tak
 • check Nie
615,00 zł (brutto) 500,00 zł (netto)
Brutto
block Produkt jest dostępny z różnymi opcjami

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wymiary donicy Anakena S:

 • Wymiary zewnętrzne: 45 x 38 cm ( wysokość x średnica ), objętość donicy 30 litrów, waga donicy około 3 kg
 • Opcjonalny wkład: głębokość wkładu 18 cm x średnica wkładu 22 cm, objętość wkładu 5 litrów
 • Opcjonalne podświetlenie: bateryjne lub sieciowe 230V
 • Średnica otworu – 22 cm

EKSPOZYCJA PODSTAWOWYCH KOLORÓW DONICY ANAKENA

Zestaw donic Anakena z kolekcji flower


Inne kolory w oparciu o paletę RAL DOSTĘPNE SĄ NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE - e_mail: biuro@donice-duze.pl Minimalne zamówienie na inne kolory wynosi 3 sztuki.

paleta kolorów donic kama

Odpowiednie dopasowanie wybornych doniczek lub donic do projektowanego obszaru może naprawdę zunifikować to miejsce – nadać mu przemyślany wygląd i temperament, jednocześnie przynosząc optyczne zainteresowanie, interesujący szczegół i podekscytowanie.

DONICA ANAKENA - PORÓWNANIE WIELKOŚCI ( od lewej: XXL, XL, L, M, S )

tabela-wymiarow-donic-kama-flower


OPCJONALNE UZBROJENIE DONICY ANAKENA - KÓŁKA UŁATWIAJĄCE PRZEMIESZCZANIE, WKŁADKI UŁATWIAJĄCE OBSADZENIE, KRYSZTAŁKI SVAROWSKIEGO

kołka-donicy-anakena-wkładki-ozdoby

Rośliny w dużych donicach mogą być mobilne przez zastosowanie kółek ( po zainstalowaniu niewidoczne), które są opcjonalną propozycją producenta.Niepomiernym ułatwieniem dla każdego dysponenta większych donic będą fakultatywne kółka, które montujemy w donicach o wielkościach od M aż po XXL. Dzięki kółkom, donice Anakena stają się mobilne co nie jest bez znaczenia przy znacznych gabarytach i nie małej wadze. Po zamontowaniu kółka są praktycznie niewidoczne a komfort podczas prac aranżacyjnych jest dysharmonijnie lepszy w porównaniu do zestawów bez kółek. Kółka posiadają oryginalną budowę, która nie zostawia smug na podłodze, umieszczone są w specjalnej wnęce w dnie donicy - po zainstalowaniu są praktycznie niewidoczne. Wszystkie akcesoria do donic Anakena są dodatkową opcją oferty producenta donic.


FAKULTATYWNE PODŚWIETLENIE ROŚLIN - DIODY LED, SIECIOWE 230V

podswietlenie-donicy-anakena

czas-swiecenia-diod-led-donicy-anakena

Podświetlenie roślin w donicy Anakena (opcjonalne) za pomocą diody LED tworzy niezwykłe efekty wizualny. W Serii Sunshine, rośliny są podświetlane od dołu po obwodzie donicy w jej górnej części. Takie rozwiązanie podkreśla kształt i oryginalny design donic oraz wprowadza tajemniczy nastrój. Z pewnością, podświetlenie przyciągnie uwagę każdego a magia roślin umieszczonych w donicach KAMA Flower udzieli się wszystkim wokół. Energooszczędne diody LED zamontowano w górnej części donicy w pobliżu jej otworu. Zasilanie stanowi zestaw zastępowalnych baterii alkalicznych lub odpowiednich akumulatorków umieszczonych w specjalnym pojemniku ukrytym w zagłębieniu w dnie donicy. Dostęp do nich jest możliwy po nachyleniu donicy. Aby nie było to uciążliwe, zaleca się aby roślina była posadzona nie bezpośrednio w donicy lecz w osłonce. Bardzo mały pobór prądu diody LED zapewnia wielogodzinne efektowne implikacje świetlne.


Z reguły nie mamy czasu i jesteśmy zapracowanymi ludźmi, nie mamy też wystarczająco dużo czasu, aby opiekować się sobą, nie mówiąc już o innej żywej istocie jakimi są rośliny. Dlatego poszukujemy roślin domowych o niskim poziomie konserwacji i słabym oświetleniu, które będą bramą do naszych marzeń botanicznych. Z reguły wszystkie rośliny, które doskonale sprawdzają się w domu, równie dobrze sprawdzą się w biurze i innych przestrzeniach komercyjnych ze względu na ich zaangażowanie i wolę przetrwania. Dzięki naszym wskazówkom możesz sprawić, że będą rozwijały się prawidłowo!

TECHNIKA SADZENIA ROŚLIN W DONICY ANAKENA

sposob-obsadzania-roslin-w-donicy-anakena

Zrób uniesienie z większymi donicami. Poszukaj niewykorzystanych słonecznych przestrzeni i narożników, które mogą stać się nowym punktem centralnym wnętrza. Podejmij decyzję odpowiednią do potrzeb roślin. Wybierz rośliny doniczkowe, które będą pasowały do Twojego otoczenia i prawidłowo rozwijały się w Twoim domu.

167
38 cm
45 cm
38 cm
3 kg
0 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
45 cm
Średnica
38 cm
Pojemność
30 l
Waga
3 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także