kolor limonka donicy dużej okrągłej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Duża okrągła donica na skwer miejski Saturn 77

Nasz świat doniczek klasycznych dużych plastikowych obejmuje doniczki o wysokości 94 centymetry i średnicy 113 centymetrów. Oprócz podstawowych kolorów jakimi są czerń i biel klasyczna donica Saturn występuje w kolorze grafitu, ale również w kolorze limonki, brązu, żółci i czerwieni. Aby klient miał jeszcze większy wybór, stawiamy również na klasyczne kształty. Okrągła, rosnąca ku górze średnica donicy tworzy atmosferę, która jest po prostu niesamowita. Saturn jest donicą elegancką, a zaokrąglony górny rant podnosi walory estetyczne i użytkowe. Wykonana z odpornego plastiku z powodzeniem może być stosowana do aranżacji przestrzeni na zewnątrz. Występuje w trzech wymiarach, pomieści sporych rozmiarów krzewy, a nawet niewielkie drzewka.

 • check Polietylen
 • Biały
 • Czerwony
 • Limonka
 • Antracyt
 • Niebieski
 • Czarny
 • Żółty
 • Brązowy
 • check Wbudowane
 • check Brak
1 129,00 zł (brutto) 917,89 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica Saturn ma szersze zastosowanie. Duża pojemność donicy pozwala zaprezentować sporych rozmiarów rośliny w przestrzeni miejskiej na skwerach i promenadach. Wykonana z plastiku PE jest odporna na zmienne i ciężkie warunki pogodowe, nie straszne są wilgoć, śnieg, mróz ani promieniowanie UV.

ARANŻACJA PRZESTRZENI MIEJSKIEJ Z UDZIAŁEM DONICY SATURN

klasyczna okrągła donica plastikowa na skwer miejski

Donica duża lub mega duża zapewnia niezbędną przestrzeń dla bryły korzeniowej i zapewnia kontrolowany wzrost. W dużych donicach przestrzeń nie jest ograniczona, a stabilny materiał z którego została wykonana, pozwala by krzewy i drzewa mogły wspaniale rosnąć i kwitnąć. Takie rozwiązanie oszczędza cenną energię i czas potrzebny podczas pielęgnacji roślin.

Spotykamy przed wejściami do firm i sklepów gigantyczne doniczki na drzewa lub duże plastikowe donice na krzewy. Widać tu zmieniający się trend. Coraz więcej architektów aranżacji przestrzeni ogrodowej, osoby instytucjonalne i profesjonaliści z tej branży używają plastikowych donic dużych do aranżacji krajobrazu obiektów prywatnych i przestrzeni i komercyjnych.

Powód jest oczywisty: duże rośliny, kwiaty czy drzewa emanują niepowtarzalnym urokiem. Strefy wejściowe i zewnętrzne domów stają się bardziej reprezentacyjne, ogrody stają się bardziej efektowne, a ścieżki piękniejsze.

309
92 cm
77 cm
92 cm
20 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
77 cm
Średnica górą
92 cm
Średnica dołem
52 cm
Pojemność
264 l (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także