Donica ogrodowa z cortenu na taras i do miasta
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Roller 50.50

Duży efekt w domu i ogrodzie. Donica z cortenu Roller to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie lubią tradycyjnych i banalnych rozwiązań. Jest zaprojektowana z myślą o klientach takich jak Ty, dla których prezencja i funkcjonalność oraz jakość ma decydujące znaczenie. Sprosta oczekiwaniom osób, które lubią urozmaicać swoje wnętrza produktami z wyższej półki, które dodatkowo nadają charakteru kompozycjom roślinnym. Donica z cortenu to piękno w czystej krasie. Uroda, styl i elegancja, która jest zawsze trendy, dzięki czemu donica z cortenu pasuje idealnie do aktualnych trendów aranżacji.

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
756,00 zł (brutto) 614,63 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Oryginalny design

Swój oryginalny wygląd, donica Roller zawdzięcza przede wszystkim cortenowi, który podkreśla piękno i wyjątkowość każdej kompozycji roślinnej. Corten to bardzo ciekawe i obiecujące tworzywo. Zapewnia on zmianę wyglądu donicy dzięki oddziaływaniu na nią czynników atmosferycznych. Na warstwie wierzchniej pojawia się po pewnym czasie fascynująca i przykuwająca uwagę powierzchnia, która z wyglądu przypomina nieco rdzę. Zastosowanie prostej stylistyki donicy, nie odwraca uwagi od nasadzeń.

Bezproblemowe użytkowanie

Donica wykonana z cortenu jest niezwykle uniwersalna i funkcjonalna. Z pewnością docenisz te korzyści. Z uwagi na odporność na niskie temperatury, a także opady atmosferyczne, donicę wykorzystasz również przy projektowaniu ogrodu i tarasu. Sprawdzi się również w miejscach publicznych i przestrzeniach biurowych, gdzie wniesie nieco oryginalności i awangardy do nudnych przestrzeni.


 • Istnieje możliwość wykonania donic o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie.

Donica Roller 50.50

 • Srednica: 50 cm
 • Wysokość: 50 cm
 • Struktura: Naturalna
 • Kolor: Naturalny
 • Pojemność: 98 l
 • Materiał: Corten
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 18 kg
059
Nowy produkt
50 cm
50 cm
50 cm
18 kg
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Średnica
50 cm
Pojemność
98 l
Waga
18 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.