czarna donica z laminatu normalis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czarna donica z laminatu Normalis 60.50.200

Duża donica do domu i do ogrodu. Normalis to niecodzienne rozwiązanie dla wymagającego klienta, który ceni wysoką jakość i estetykę produktu. Donica z laminatu podkreśla piękno roślinności. Jest niezwykle stylowa i elegancka. To donica z pazurem. Z uwagi na wielkość sprawdzi się przede wszystkim w większych przestrzeniach. Jest idealna do wyższych nasadzeń i kompozycji kwiatowych. Elegancka donica o niebanalnym kształcie nie musi być przeznaczona wyłącznie do wnętrz. Donicę z laminatu Normalis możesz wykorzystać zarówno w tworzeniu aranżacji roślinnych w Twoim domu, jak i na tarasie.

 • check Laminat
 • Czarny (Ral:9005)
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
2 089,00 zł (brutto) 1 698,37 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Towar dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donica, która Cię nie rozczaruje

Oryginalna i elegancka donica z górnej półki Normalis nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Swoją funkcjonalnością i łatwością utrzymania zaskoczy każdego. Dzięki zastosowaniu materiału jakim jest kompozyt poliestrowo szklany, donica z laminatu jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, a także cechuje ją wysoka odporność na uszkodzenia. Ta funkcjonalna donica może być również elementem małej architektury w ogrodzie. Donica z laminatu jest niewymagająca i prosta w używaniu. Nie musisz stosować jakichkolwiek środków i substancji.

Nie wiesz, którą donicę wybrać?

Donica z laminatu Normalis dostępna jest w wysokim połysku i macie oraz wielu wersjach kolorystycznych. Jeśli masz problem z wyborem produktu odpowiadającego Twoim potrzebom- nasi pracownicy pozostają do Twoich dyspozycji. Pamiętaj! Na specjalne zamówienie możesz nabyć donicę z laminatu również w innych kolorach, które nie są dostępne w standardzie.


 • Wymiary: 200 x 50 x 60 h
 • Struktura: Wysoki połysk / mat
 • Kolor: Biały-alpejski, czarny głęboki, szary-grafitowy
 • Pojemność: 600 l
 • Materiał: Kompozyt poliestrowo szklany
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 26 kg
314
40 cm
40 cm
100 cm
60 kg
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
200 cm
Pojemność
600 l
Waga
26 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także