Donica ogrodowa na taras i balkon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Grafitowa donica z laminatu Cubi 100.38.38

Ze względu na różne upodobania w dziedzinie donic wymaganych jest wiele różnych kształtów, powierzchni i kolorów. Potrzebujesz donicy nadwymiarowej? Mamy dla Ciebie odpowiednią donice ogrodową o wymiarach 100 x 38 x 38 cm. Donica, która jest przewymiarowana i przekracza standardowe wymiary, powinna spełnić Twoje oczekiwania? Jeśli chodzi o kolor, to donica z laminatu barwiona w masie utrzyma pierwotny kolor w niezmienionym stanie przez wiele lat. Struktura powierzchni, nie ma problemu, możemy wykonać w macie lub wysokim połysku. Dodatkowo uzbroimy donicę we wkład uprawny, który zaoszczędzi ilość ziemi potrzebnej do otulenia bryły korzeniowej rośliny, oraz zmniejszy wagę końcową kompletnego zestawu. Otwory drenażowe dla donicy przeznaczonej do ekspozycji zewnętrznej też wykonamy.

 • check Laminat
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • check Wysoki połysk
 • check Tak
 • check Nie
945,00 zł (brutto) 768,29 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice ogrodowe wysokie, wykonane z laminatu, są zawsze eleganckie i prezentują się z klasą

Dzięki swoim wszechstronnym właściwościom i rozsądnemu stosunkowi ceny do jakości, laminat jest bardzo popularnym materiałem używanym do produkcji donic ogrodowych! Donice wykonane z włókna szklanego o wysokim połysku lub w macie spełniają wszystkie cechy wyrobu z najwyższej półki. Ten segment donic w kolorze grafitowym lub białym może pochwalić się wieloma pięknymi perełkami, a także kilkoma pierwszej klasy paradygmatami. Z reguły wysokie donice najlepiej nadają się do użytku w mieszkaniach. Zdecydowanie donice z włókna szklanego o wysokim połysku są najczęściej wybierane, idealnie prezentują kompozycję kwiatową w pomieszczeniach i cieszą się dużą popularnością.

Donice z laminatu jest równie interesująca dla samego widoku. Jeśli chcesz nazwać coś wyjątkowego w dziedzinie ekskluzywności, polecamy donice z laminatu na stojaku stalowym, które zaprezentują kwiaty na wysokości. Donice z włókna szklanego są barwione w masie i zachowują niezmienny kolor przez długi okres użytkowania. Donice ogrodowe z laminatu mogą być używane przez cały rok na zewnątrz ponieważ są odporne na mróz i promieniowanie UV.

Donice ogrodowe wysokie firmy Zone Pots z biegiem czasu wyrobiły sobie markę. Kolory takie jak srebro, czerwień i grafit o wysokim połysku nadają im zapierający dech w piersiach wygląd. Donice te są idealnym wyborem do prezentacji roślin, szczególnie w strefie wejściowej i wszędzie tam, gdzie należy umieścić element przyciągający wzrok.


Chrakterystyka techniczna donicy ogrodowej - Cubi 100 x 38 x 38

 • Wymiary: 38 x 38 x 100 h
 • Kolor: Biały-alpejski, czarny-głęboki, szaro-grafitowy
 • Wykończenie: Wysoki połysk / mat
 • Materiał: Kompozyt poliestrowo szklany
 • Zastosowani: Wewnątrz i na zewnątrz
 • Pojemność 140 l
 • Waga: 9 kg
 • Istnieje możliwość dokupienia wkładki uprawnej. Znajdziesz ją w kategorii: "Wkładki uprawne"
291
Nowy produkt
38 cm
100 cm
38 cm
9 kg
5 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Szerokość
38 cm
Głębokość
38 cm
Pojemność
30 l (wkładka uprawna)
Waga
9 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także