niebieska donica geometryczna okrągła
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Niebieska doniczka zewnętrzna przed dom - Bari

Ukwiecona niebieska doniczka widoczna na ganku przed domem, to popularny element klasycznego i nowoczesnego wystroju frontowego ogrodu domostwa. Aby donica mogła stać na zewnątrz przez cały rok musi być odporna na mróz i promieniowanie UV, by nie wyblakła w słońcu. Istotna też jest arcymistrzowska, funkcjonalna i estetyczna aranżacja roślinna, dzięki której donica przed domem będzie wygląda tak, jakby była spójnym elementem architektury domu. Kompletna aranżacja powinna wzbogacać ogólny koloryt ogrodu frontowego i powinna optymalnie integrować się z ogrodem. Doniczka Bari przed domem, wykonana z polietylenu odpornego na skrajne warunki klimatyczne, odpowiednio ubrana ulubioną roślinnością, stanie się genialnym elementem aranżacji ogrodu frontowego Twojego domostwa.

  • check Polietylen
  • Niebieski
  • check Wbudowane
  • check Brak
395,00 zł (brutto) 321,14 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Liczy się pierwsze wrażenie, dlatego ważne jest, aby zrobić dobre. Twój wybór pomysłów na ogród przydomowy zmieni lub zepsuje to, co odwiedzający pomyślą o twoim domu. A może ważniejsze jest to, co zobaczysz za każdym razem, gdy wyjdziesz i wrócisz do domu? Dlaczego nie uczynić go pięknym wykorzystując donice przed domem postawione na ganku, albo przy ścieżce prowadzącej do drzwi wejściowych?

GEOMETRYCZNA DONICA PRZED DOM - BARI IMITUJĄCA CORTEN

geometryczna wysoka donica ogrodowa na taras

Wiadomo, że frontowy ogród nadaje ton i charakter Twojemu domowi, dlatego warto stworzyć przestrzeń, która to uosabia. Planując modernizację swojego ogrodu, jesteś rozpieszczany wieloma propozycjami, ponieważ istnieją projekty pasujące do każdego stylu i rozmiaru. Niezależnie od tego, czy masz rozległe tereny, czy eleganckie patio, kamienny dziedziniec lub płot ze sztachet, istnieje bogactwo pomysłów na frontowy ogród, jeśli chodzi o elementy projektu, które możesz włączyć do swojej przestrzeni domowej. Padło na doniczki zewnętrze, które są wygodnym elementem dekoracji frontowego ogrodu domowego.

Zacznij od dobrze utrzymanego trawnika, charakterystycznych ganków z prezentowanymi tam donicami zewnętrznymi i efektownych kwietnych warstw. Wykorzystaj nasze pomysły na ogródki przydomowe, które mogą natychmiast ustroić fasadę Twojego domu i dodać natychmiastowego uroku Twojej posesji. Postaw nasze donice przed dom i przekonaj się!

Czerp inspirację z łąk i dzikich obszarów natury, łam wszystkie granice, aby trafić w trendy ogrodnicze. Wybierz rośliny o różnej wysokości, kolorze i fakturze. Uzyskaj właściwą równowagę i umieść je w doniczkach przed domem.

209
46 cm
71 cm
46 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
71 cm
Średnica
46 cm
Głębokość
25 cm (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także