grafitowa donica ozdobna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Antracytowa piękna doniczka symetryczna - Bari

Antracytowa piękna doniczka symetryczna to popularny element klasycznego i nowoczesnego wystroju ogrodu i tarasu. Charakteryzuje ją elegancki wygląd, można ją postawić na ganku i na balkonie. Piękna doniczka geometryczna w stylu miejskim. Kolor – antracyt, jest prosty i delikatny, a dzięki zastosowaniu podwójnego dna doniczka jest lżejsza, trwalsza i łatwiejsza do przenoszenia. Ubrana perfekcyjnie funkcjonalną i estetyczną aranżacją kwiatową będzie wyglądała tak, jakby była tam postawiona od dawna. Wzbogaci ogólne wrażenie ogrodu i optymalnie będzie integrować się z otoczeniem. Wysoka symetryczna donica Bari wykonana z polietylenu PE jest odporna na skrajne warunki klimatyczne. Z dobrym skutkiem może być eksponowana na zewnątrz nawet zimą.

  • check Polietylen
  • Antracyt
  • check Wbudowane
  • check Brak
395,00 zł (brutto) 321,14 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Odchodzimy od donic glinianych i proponujemy szeroką gamę pięknych donic i doniczek wysokich, geometrycznych. Lekkie materiały jak polietylen PE, wiele kolorów i powierzchni wykończenia, różne kształty i wiele różnych rozmiarów rywalizują o łaskę pasjonatów ogrodnictwa. Z pewnością jest to kwestia gustu, ale warto wziąć pod uwagę kilka kryteriów, które kwalifikują doniczkę do użytku w ogrodzie. Z pewnością piękna donica wysoka z ostro podkreślonymi krawędziami, zbieżnie zwężającymi się ku górze, w kolorze grafitu, będzie stanowić ciekawy element wystroju i aranżacji ogrodu i spełni oczekiwania Twoje i najbliższych.

SYMETRYCZNA PIĘKNA DONICA - BARI - IMITACJA CORTENU

geometryczna wysoka donica ogrodowa na taras

Funkcjonalność i dopasowywanie to kryterium odnosi się do samej doniczki, ale również do jej użytkowania. Wielkość niesamowicie pięknej donicy należy dobrać do planowanego sadzenia! Rośliny mogą mieć płytkie korzenie sercowe lub głębokie, a w zależności od zachowania korzeni, doniczka potrzebuje mniej lub większej objętości i wysokości. Dlatego jest wyposażona w podwójne dno, które umożliwia dobranie parametrów do planowanej bryły korzeniowej rośliny. Do tego dochodzi funkcja estetyczna, do której jest przeznaczona. Nie wszystkie kształty doniczki nadają się do zwieńczenia uprawy, jako centralny punkt na bylinę lub jako portalowy wazon przy bramie ogrodowej. Forma i funkcja donicy symetrycznej muszą pasować do siebie i sąsiednich donic, tylko wtedy uzyska się doskonały efekt całościowy. Stabilność donicy wysokiej geometrycznej uzyskamy wypełniając ją oprócz drenażu warstwą żwiru.

Składnik o stałym kolorze dodany do materiału z którego wykonano donicę skutecznie zapobiega blaknięciu, wydłuża okres starzenia i daje długą żywotność pięknym donicom symetrycznym. Zamontowany wskaźnik poziomu wody może na bieżąco informować, czy mamy wystarczy zapas wody w doniczce i czy rośliny mają optymalne warunki do wzrostu.

Unikalna konstrukcja zawarta w kole. Charakterystyczna grafitowa powierzchnia donicy posiada wyjątkowe geometryczne ostre linie. Interesujący styl sprawia, że piękna donica w kolorze grafitu jest bardziej retro. Wysoka kolorowa donica polietylenowa w stylu retro z gładkimi i szczegółowymi liniami charakteryzacji, będzie idealnym elementem dekoracyjnym do Twojego domu.

194
46 cm
71 cm
46 cm
6 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
71 cm
Średnica
46 cm
Pojemność
25 dm (podwójne dno)
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także