O nas - nasza firma-Zone Pots

Witamy w sklepie Zone Pots !

Misją naszej firmy jest wprowadzanie harmonii, natury i piękna do najbliższego otoczenia człowieka. Nasze działania i poszukiwania zaprowadziły nas tam, gdzie liczy się jakość, rzetelność, życie w zgodzie z naturą w harmonii i pięknie. Dzielimy się z Państwem wszystkim tym, co sami uznajemy za wartościowe i rozwojowe.

Oferujemy Państwu donice wykonane z kompozytu poliestrowo-szklanego (tz. włókno szklane) z polietylenu z aluminium z cortenu i stali nierdzewnej. Wszystkie materiały znakomicie sprawdzają się w pomieszczeniach jak i na zewnątrz w ogrodach, tarasach, balkonach. Donice z kompozytu poliestrowo-szklanego jak i te z polietylenu pod względem walorów użytkowych i estetycznych przewyższają znacznie te wykonane z ceramiki betonu czy plastiku. Nasze donice są niezwykle odporne na światło słoneczne, wodę, mróz i czynniki biologiczne. Urzekają swym kształtem i niepowtarzalnym pięknem.

Kolejnym naszym celem jest propagowanie nowoczesnych systemów uprawy roślin ozdobnych dlatego do oferty wprowadziliśmy różne akcesoria pomocnicze, takie jak wkłady do donic, substrat mineralny, lampy doświetlające rośliny, fontanny ogrodowe, kominki, stoliki i wiele innych. Naszą ofertę uzupełniają wysokiej jakości artykuły dekoracyjne. Systematycznie będą one wprowadzane do oferty sklepu internetowego, który cały czas się rozwija.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i firm, które poszukują ciekawych produktów do uzupełnienia swoich wnętrz i ogrodów. Produkty nasze sprawdzają się w obiektach użyteczności publicznej jak galerie, hotele, restauracje, biura. Naszą dewizą jest profesjonalizm. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom. Zależy nam na tym, aby nasz klient uzyskał wszelkie potrzebne informacje odnośnie naszego asortymentu oraz, aby wszystkie kwestie dotyczące realizacji zamówienia były jasne i przejrzyste. Stawiamy na jakość towaru. Dlatego dokładnie selekcjonujemy i starannie dobieramy produkty do naszej oferty, proponując naszym klientom wyłącznie sprawdzone wyroby, gwarantujące odpowiedni poziom wykonania i trwałość.