Wyróżnione posty

 • Zrób wiszącą donicę DIY z misy ze stali nierdzewnej
  Zrób wiszącą donicę DIY z misy ze stali nierdzewnej
  46 Odsłon Lubię to

  Ten artykuł nauczy Cię, jak zrobić wiszącą doniczkę DIY z miski Ikea Blanda Blank wykonanej ze stali nierdzewnej! Aby uzyskać więcej pomysłów na donice DIY, które pomogą Ci udekorować roślinami swój salon przeczytaj ten post!

  Czytaj więcej
 • Modne, estetyczne i praktyczne doniczki na balkon i taras
  Modne, estetyczne i praktyczne doniczki na balkon i taras
  124 Odsłon Lubię to

  Doniczki na balkon i taras muszą być nie tylko solidnie wykonane i wytrzymałe. Należałoby też zadbać, by konweniowały kolorem oraz fasonem do roślin, które chcemy w nich zasadzić, oraz by ładnie komponowały się w elementami elewacji i wystroju naszego budynku. Pomożemy Ci przygotować piękną scenografię dla Twoich kwiatów balkonowych – w naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór donic I doniczek na balkon i taras!

  Czytaj więcej
 • Modne i dekoracyjne ekopoty do domu i ogrodu
  Modne i dekoracyjne ekopoty do domu i ogrodu
  151 Odsłon Lubię to

  Jak rośliny domowe mogą uatrakcyjnić nasze skromne mieszkanie? Policzmy sposoby! Rośliny w ekopotach nadają każdemu pomieszczeniu naturalny, organiczny wygląd. Odrobina zieleni dodaje odrobinę koloru do neutralnej przestrzeni i często jest wykończeniem, o którym nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy. A kto może odmówić poprawiającej nastrój, mocy naszych ulubionych roślin?

  Czytaj więcej
 • Jak chronić rośliny doniczkowe i doniczki przed zimowym mrozem
  Jak chronić rośliny doniczkowe i doniczki przed zimowym mrozem
  157 Odsłon Lubię to

  Rośliny uwielbiają rosnąć w doniczkach latem, ale zimą są narażone na działanie żywiołów. W glebie korzenie są chronione ciepłem ziemi. Ale w doniczkach są podatne na zimowe mrozy, śnieg i zimne wiatry.

  Czytaj więcej
 • Jak zaprojektować patio przydomowe swoich marzeń
  Jak zaprojektować patio przydomowe swoich marzeń
  172 Odsłon Lubię to

  Kiedy kupujesz lub wynajmujesz nowy dom, pierwszą rzeczą, o której myślisz, jest zaproszenie przyjaciół i rodziny. Czy już wyobrażasz sobie grillowanie na podwórku, przyjęcia urodzinowe i imprezy? Jeśli tak, to prawdopodobnie zastanawiasz się, jak zbudować swoje nowe patio w przydomowym ogrodzie, które będzie idealnym miejscem do spotkań. Czytaj dalej, aby poznać nasze najważniejsze wskazówki, jak to zrobić.

  Czytaj więcej
 • Ogród wertykalny - zielona ściana w Twoim otoczeniu
  Ogród wertykalny - zielona ściana w Twoim otoczeniu
  292 Odsłon Lubię to

  Obecność zieleni w naszym otoczeniu w każdej postaci daje multum korzyści dla naszego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Nie jesteśmy więc zdziwieni, że rynek proponuje coraz więcej rozwiązań, które umożliwiają nam stworzenie ogrodu nawet w miejscach nieadresowanych do tego celu. Tak się dzieje w przypadku ogrodów wertykalnych.

  Czytaj więcej
 • Donice na stalowym stojaku na rośliny kwiatowe
  Donice na stalowym stojaku na rośliny kwiatowe
  363 Odsłon Lubię to

  Posiadanie ogrodu na podwórku, tarasie lub balkonie jest dziś luksusem. Przy zmniejszających się rozmiarach przestrzeni domowych odpowiednie akcesoria ogrodowe - donice, kwietniki na stojaku, odpowiednio wykorzystane mogą pomóc upiększyć te piękne zakątki naturą.

  Czytaj więcej
 • Donice z włókna szklanego w kolorze Jet Black i Misty Grey
  Donice z włókna szklanego w kolorze Jet Black i Misty Grey
  312 Odsłon Lubię to

  Potrzebujesz specjalnego designerskiego akcentu na taras lub podjazd? Przyglądamy się, co mają do zaoferowania nasze najnowsze donice z włókna szklanego.

  Czytaj więcej
 • Drzewko szczęścia (grubosz) - pielęgnacja i uprawa w donicy
  Drzewko szczęścia (grubosz) - pielęgnacja i uprawa w donicy
  185 Odsłon Lubię to

  Chyba każdy kiedyś w życiu słyszał o drzewku szczęścia. To popularna doniczkowa roślina z grubymi liśćmi i drzewkowym wyglądzie. Mniej znana jest jej druga nazwa czyli grubosz. Uprawa tej roślinki nie jest skomplikowana, ale oczywiście należy podjąć pewne kroki, by jej pielęgnacja miała oczekiwane efekty. Przyjrzyjmy się, w jaki sposób powinieneś pielęgnować tę roślinę, jakie szkodniki i jakie choroby mogą jej zagrażać. Już teraz zapoznaj się z najważniejszymi poradami dotyczącymi pielęgnacji...

  Czytaj więcej
 • Jak wykorzystać donice domowe w restauracji?
  Jak wykorzystać donice domowe w restauracji?
  156 Odsłon Lubię to

  W czasach kiedy pojęcie wystroju restauracji było bardziej po formalnej stronie, graniczącej z nudą, to dzisiaj przeciętna restauracja dostaje powiew świeżego powietrza w postaci roślin doniczkowych. Coraz więcej lokali gastronomicznych dodaje dekoracyjne doniczki do wnętrz, aby zmienić cały wystrój. Chociaż jest to nowy, gorący trend w projektowaniu obejmującym jadłodajnie miejskie, to jest kilka rzeczy, które restauratorzy muszą wiedzieć, umieszczając komercyjne donice we wnętrzu swojej...

  Czytaj więcej
 • Ustawnie skonfiguruj duży taras w swoim ogrodzie
  Ustawnie skonfiguruj duży taras w swoim ogrodzie
  180 Odsłon Lubię to

  Dla wielu taras jest czymś w rodzaju drugiego salonu. Tutaj jemy śniadanie z rodziną, krewni są zapraszani na wspólną kawę lub świętujemy z przyjaciółmi do późnych godzin nocnych. Jeśli masz duży taras, to jesteś szczęściarzem. Ale dużo metrów kwadratowych może również stać się problemem, zwłaszcza gdy próbujesz stworzyć odpowiedni nastrój.

  Czytaj więcej
 • Dekoracja salonu - inspirujące pomysły na piękne wnętrze
  Dekoracja salonu - inspirujące pomysły na piękne wnętrze
  372 Odsłon Lubię to

  Donice do salonu stanowią idealne dopełnienie wnętrza. Dobrze dobrane do określonej aranżacji mogą świetnie podkreślić styl, w jakim urządzone zostało pomieszczenie. Nowoczesne donice do salonu, utrzymane w białym, czarnym i grafitowym kolorycie sprawdzą się w minimalistycznej konfiguracji stylizowanej na północnoeuropejską.

  Czytaj więcej
 • Wyjątkowe donice tarasowe - doniczki zewnętrzne
  Wyjątkowe donice tarasowe - doniczki zewnętrzne
  341 Odsłon Lubię to

  Wiele osób traktuje taras jako kolejne pomieszczenie przynależne do domu. W związku z tym dbają o jego urządzenie i nowoczesny wygląd. W zasadzie taras czy balkon jest dobrze widoczny z salonu, w którym podejmujesz gości. Na pewno zachwycą ich nowoczesne donice na tarasie i rośliny, które w nich posadzisz. To także wizytówka Twojego domu.

  Czytaj więcej
 • Doniczki na balkon - kwieciste donice balkonowe
  Doniczki na balkon - kwieciste donice balkonowe
  315 Odsłon Lubię to

  Doniczki na balkon to elementy ozdobne, których nie może zabraknąć w domu każdego entuzjasty flory. Są najlepszym sposobem na obsadzenie roślin, którym zapewnią bezpieczeństwo oraz komfortowy wzrost. Dobrze dobrane doniczki gwarantuję prawidłową wegetację roślin, a co za tym idzie, piękne kwiaty na Twoim balkonie. Donice na balkon tworzą też dekorację same w sobie. Różnorodność odcieni, kształtów oraz rozmiarów pozwoli Ci dobrać model podkreślający piękno roślin, o które codziennie dbasz.

  Czytaj więcej
 • Modne donice plastikowe - doniczki z polietylenu
  Modne donice plastikowe - doniczki z polietylenu
  334 Odsłon Lubię to

  Nic nie podkreśli dekoracyjnego oblicza balkonu czy tarasu tak jak kwiaty w modnych donicach plastikowych. Donice z polietylenu to elementy, które znajdziemy nie tylko w ogrodzie prawdziwych miłośników uprawy roślin. Są doskonałym dopełnieniem każdego zieleńca, działki czy nawet niewielkiego skwerku przed domem. Służą przede wszystkim do prezentacji dekoracyjnych roślin ogrodowych, chociaż można je wykorzystywać również w inny przemyślany sposób.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 15 of 38 (3 Pages)
Blog nawigacja

Najnowsze posty

Ostatnie komentarze