Industrialne donice na stojaku stalowym do salonu

Industrialne donice salonowe

Industrialna kwadratowa donica na stelażu
540,00 zł
(brutto)
W magazynie
1 Opinia(e) 
Nowoczesna donica kwiatowa na stojaku o kwadratowej podstawie – to modny element dekoracyjny, który skutecznie odmieni każde wnętrze i ogród. Stojak wykonany z profili malowanych proszkowo odporny na rdzę i korozję, mocny i wytrzymały. Geometryczny wzór sprawia, że jest bardziej stabilny i trwały. Rozwiązanie polegające na montażu donicy na stojaku daje oszczędność miejsca. Prosty stojak wystawowy sprawia, że Twój pokój jest elegancki i piękny. Oszczędność miejsca, koniec bałaganu, łatwość instalacji i konserwacji, to istotne zalety. Stojak na doniczki zaprezentuje rośliny lub kwiaty w salonie, sypialni, gabinecie, biurze, balkonie i korytarzu. Znajdzie również zastosowanie na zewnątrz.

Salon to nie tylko wspólna przestrzeń, ale również wizytówka mieszkania

Właścicielom mieszkań zależy z pewnością na atrakcyjności ich salonu. Jest on postrzegany nie tylko jako miejsce, w którym spędza się większą część dnia i przyjmuje ewentualnych gości, ale traktowany jest jako wizytówka całego mieszkania. Aby salon mógł pełnić swoje funkcje reprezentacyjne, właściciele powinni uwzględnić atrakcyjność wystroju wnętrza, w tym również elementów dekoracyjnych.

Dlaczego donica na stojaku sprawdzi się w salonie?

Idealna donica do salonu powinna być funkcjonalna oraz posiadać duże walory estetyczne. Niewątpliwie powinna być dopasowana do wnętrza i stylu salonu. Idealnym rozwiązaniem są salonowe donice na stelażu. Ich nowoczesny design stanowi ciekawy element dekoracyjny, który uatrakcyjni wnętrze. Donice salonowe na stelażu stanowią interesującą alternatywę dla tradycyjnych donic. Podkreślają walory estetyczne roślinności. Klasyczny kształt i forma donicy zadowoli klientów preferujących zarówno nowoczesne wnętrza, jak i te utrzymane w stylu skandynawskim, angielskim, a nawet industrialnym. Donice na stelażu przypadną również do gustu klientom, którzy cenią niebanalny design i minimalizm. Klienci, którzy obawiają się, iż donice na stelażu są bardziej problematyczne w utrzymaniu są w błędzie. Ich użytkowanie praktycznie nie różni się od użytkowania tradycyjnych donic. Nietypowe donice na stelażu wprowadzą trochę awangardy do tradycyjnego i zbyt oklepanego wnętrza. Z kolei donice salonowe w bardziej tradycyjnym kształcie sprawią, że salon będzie bardziej przytulny i rodzinny.

Industrialne donice na stojaku z naszej oferty

Posiadamy w ofercie różnego typu donice na stelażu, dzięki czemu mogą Państwo dopasować donicę do wystroju wnętrza. Różnorodność wielkości donic i stelaży oraz bogactwo kolorów umożliwia Państwu urozmaicenie i poprawę estetyki wnętrza przy minimalnym nakładzie pracy. Nasi pracownicy udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące donic salonowych jakie posiadamy w ofercie.