Nowoczesne fontanny ogrodowe do domu i ogrodu

Fontanny ogrodowe

Fontanna ogrodowa podświetlana 300x100x40
8 400,00 zł
(brutto)
W magazynie
0 Opinia(e) 
Fontanny ogrodowe z cortenu dodadzą ogrodowi stylowej i prostej elegancji. Te atrakcyjne elementy wodne są produkowane przy użyciu stali Corten o grubości 2 mm, która zapewnia długą żywotność. Fontanna wodna o wymiarach 300 cm x 100 cm x 40 cm jest wyposażona w spawaną podstawę, która zapewnia stabilność i pełni funkcję zbiornika na wodę. Pompa fontanny z trzema dyszami pracuje w obiegu zamkniętym. Stal corten z której zbudowano fontannę z czasem tworzy bogatą, rdzawą patynę.
Fontanna ogrodowa z obiegiem zamknietym 150x50x50
3 900,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
0 Opinia(e) 
Dodaj nowoczesny styl do swojej przestrzeni zewnętrznej dzięki 1-poziomowej nowoczesnej aluminiowej fontannie. Dzięki tej wysokiej jakości fontannie możesz stworzyć medytacyjną, relaksującą atmosferę nawet w miejskiej dżungli. Prostokątna fontanna świetnie będzie wyglądała w Twoim ogrodzie, na patio, na tarasie, werandzie lub na podwórku. Zachwycaj się spokojnym dźwiękiem wody, która delikatnie spływa kaskadowo, aby tworzyć uspokajające środowisko. Konstrukcja aluminiowa malowana proszkowo jest odporna na warunki atmosferyczne, rdzę i przetrwa przez lata wysokiej kulturze użytkowania. Inne modele (wymiar kolor) dostępne na zamówienie
Fontanna corten z obiegiem zamknietym 100-40
2 800,00 zł
(brutto)
Produkt dostępny na zamówienie
0 Opinia(e) 
Dodaj nowoczesny styl do swojej przestrzeni zewnętrznej dzięki industrialnej fontannie ogrodowej. Dzięki tej wysokiej jakości fontannie możesz stworzyć medytacyjną, relaksującą atmosferę, nawet w miejskiej dżungli. Fontanna świetnie wygląda w Twoim ogrodzie, patio, tarasie, werandzie lub na dziedzińcu. Posłuchaj spokojnych dźwięków wody, która łagodnie spływa kaskadą, tworząc uspokajające środowisko. Cortenowa konstrukcja jest odporna na warunki atmosferyczne, rdzę i przetrwa przez lata w wysokiej jakości użytkowania. Aby użyć, po prostu podłącz do zewnętrznego gniazdka, napełnij niższy poziom wodą i obserwuj.....

Fontanny zewnętrzne industrialne - obieg zamknięty

Fontanny ogrodowe industrialne. Fontanny artystyczne. Unikalna różnorodność fontann, wynik starannych badań historycznych naszego terytorium. W ten sposób możesz wyposażyć swoje ogrody, tarasy i domy w przedmioty wyjątkowe pod względem jakości i wyrafinowania. Ogród lub jakakolwiek przestrzeń zewnętrzna może mieć jeszcze bardziej wyrafinowany wygląd, jeśli zostanie ozdobiony ręcznie wykonanymi fontannami zewnętrznymi. Zwłaszcza jeśli są wykonane ręcznie, fontanny zewnętrzne nadają wartość dodaną projektowi, który jest już wyrafinowany i ostrożny sam w sobie, zdolny do nadania ogrodowi ruchu i harmonii dzięki swoim właściwościom wodnym.

Wybór odpowiednich fontann, tym bardziej, jeśli są wykonywane ręcznie, nie jest trudny, o ile weźmie się pod uwagę kilka czynników i różne modele, które można znaleźć na rynku. Generalnie mówimy o fontannach zewnętrznych, aby wskazać te wszystkie, które dobrze komponują się z ogrodem, parkiem, dowolną przestrzenią zewnętrzną. Od innych typów wyróżnia je przede wszystkim materiał użyty do budowy, np. kamień. Dzieje się tak dlatego, że jest to jeden z pierwszych materiałów użytych do wykonania fontann. W makro grupie fontann zewnętrznych zbiegają się zarówno fontanny pospolite służące do upiększania przestrzeni zewnętrznej, jak i te do wody pitnej, które służą właśnie do odniesienia się do tego, co zewnętrzne dla wody pitnej.

Fontanny ogrodowe podświetlane

Fontanny ogrodowe w wersji minimalistycznej doskonale wpasowują się w obowiązujące trendy. Dopełniają stylistykę ogrodu zaaranżowanego w nowoczesnym stylu, gdzie dominują proste linie, duży trawnik i uporządkowana, regularna roślinność. Nowoczesne fontanny ogrodowe wyróżnia szlachetność formy i materiału, z którego zostały wykonane. Ponadto prezentują się naprawdę efektownie!

Dominującą formą nowoczesnych fontann ogrodowych są proste bryły, takie jak kula, koło, prostopadłościan i kolumna. Połączenie jakości zastosowanych materiałów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół tworzy wyjątkową dekorację, która przykuwa uwagę domowników oraz gości. Fontanna to nie tylko woda i jej uspokajający szum, ale i bardzo atrakcyjny, a zarazem widowiskowy element aranżacyjny.

Oryginalne fontanny ogrodowe dla wymagających

Znamy niezwykle prosty sposób na to, aby szybko zmienić klimat ogrodu i jeszcze bardziej podkreślić jego atuty. Inwestycja w fontannę ogrodową z obiegiem zamkniętym nie jest zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli luksusowych rezydencji. Prosty i zarazem wyrafinowany styl jest w stanie odtworzyć efekt inspirowany królewskimi ogrodami nawet w najmniejszych, bardziej kameralnych ogródkach. Nowoczesna fontanna ogrodowa doskonale komponuje się z różnego typu roślinnością i kreatywnym skalniakiem. Niezależnie od sposobu aranżacji przykuje uwagę i sprawi, że ogród będzie prezentował się wyjątkowo spójnie i elegancko.

Nawet niewielka fontanna z podświetleniem może zupełnie odmienić ogród tworząc kompozycję pełną wyrafinowania i niebanalności. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, który dodaje nieco uroku w każdej, zielonej przestrzeni. Minimalistyczne kompozycje mogą wpasować się zarówno w proste i poukładane ogrody inspirowane japońską sztuką porządkowania roślinności, jak i w kreatywne aranżacje w nieco bardziej klasycznym wydaniu.