Fontanny ogrodowe nowoczesne, fontanny podświetlane solarne

Fontanny ogrodowe

Fontanny ogrodowe nowoczesne podświetlane

Fontanny ogrodowe w wersji minimalistycznej doskonale wpasowują się w obowiązujące trendy. Dopełniają stylistykę ogrodu zaaranżowanego w nowoczesnym stylu, gdzie dominują proste linie, duży trawnik i uporządkowana, regularna roślinność. Nowoczesne fontanny ogrodowe wyróżnia szlachetność formy i materiału, z którego zostały wykonane. Ponadto prezentują się naprawdę efektownie!

Dominującą formą nowoczesnych fontann ogrodowych są proste bryły, takie jak kula, koło, prostopadłościan i kolumna. Połączenie jakości zastosowanych materiałów z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół tworzy wyjątkową dekorację, która przykuwa uwagę domowników oraz gości. Fontanna to nie tylko woda i jej uspokajający szum, ale i bardzo atrakcyjny, a zarazem widowiskowy element aranżacyjny.

Oryginalna fontanna ogrodowa dla wymagających

Znamy niezwykle prosty sposób na to, aby szybko zmienić klimat ogrodu i jeszcze bardziej podkreślić jego atuty. Inwestycja w fontannę ogrodową z obiegiem zamkniętym nie jest zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli luksusowych rezydencji. Prosty i zarazem wyrafinowany styl jest w stanie odtworzyć efekt inspirowany królewskimi ogrodami nawet w najmniejszych, bardziej kameralnych ogródkach. Nowoczesna fontanna ogrodowa doskonale komponuje się z różnego typu roślinnością i kreatywnym skalniakiem. Niezależnie od sposobu aranżacji przykuje uwagę i sprawi, że ogród będzie prezentował się wyjątkowo spójnie i elegancko.

Nawet niewielka fontanna z podświetleniem może zupełnie odmienić ogród tworząc kompozycję pełną wyrafinowania i niebanalności. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania charakteryzują się oryginalnym wzornictwem, który dodaje nieco uroku w każdej, zielonej przestrzeni. Minimalistyczne kompozycje mogą wpasować się zarówno w proste i poukładane ogrody inspirowane japońską sztuką porządkowania roślinności, jak i w kreatywne aranżacje w nieco bardziej klasycznym wydaniu.