Stoliki kawowe salonowe - nowoczesne wzornictwo

Stoliki nowoczesne

Stolik kawowy salonowy o interesującym wzornictwie

Stoliki kawowe to propozycja dla osób lubiących przedmioty wielofunkcyjne, nowoczesne, eleganckie, praktyczne i zarazem niebanalne. Stolik kawowy to produkt gwarantujący oryginalność, nowoczesny, rewelacyjny wygląd spełni nawet najbardziej niekonwencjonalne oczekiwania estetyczne.

Metalowa konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej na wysoki połysk o podstawie kwadratu lub prostokąta do wyboru. Wykonany w nowoczesnym stylu, łatwy do utrzymania w czystości. W meblu tym po mistrzowsku połączono metal ze szkłem co daje ciekawą kompozycję i elegancki wystrój salonu w stylu glamour.

Stoliki kawowe nowoczesne designerskie

Z powodzeniem można wstawić go do sypialni lub stworzyć oryginalny kwietnik. Możliwości aranżacyjnych z tymi stolikami jest wiele, a ograniczać może jedynie wyobraźnia. Szklany ze szkła hartowanego blat, to gwarancja jakości i wytrzymałości na lata. Awangardowy stolik kawowy wykonano używając materiałów najwyższej jakości, z nieprawdopodobną starannością i troską o każdy nawet najmniejszy jego szczegół. Nasz designerski stolik kawowy to spełnienie oczekiwań każdego miłośnika nowoczesności, który śledzi na bieżąco nowinki dekoratorskie. Z uwagi na niewielkie gabaryty z powodzeniem może zdobić pomieszczenia o niewielkiej powierzchni, a użyte rozwiązania konstrukcyjne, spotęgują wrażenia wyrazistości, kunsztu, sznytu i gracji.