Wkładka uprawna donicy Normalis
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Wkładka uprawna donicy Normalis 95

Oferujemy wkładki uprawne wykonane z wytrzymałych materiałów, które znacząco ułatwiają obsadzenie donicy roślinnością.

  • check Laminat
  • Biały
74,00 zł (brutto) 60,16 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wkładka uprawna donicy Normalis - głębokość 27,5 cm. Pasuje do donicy Normalis długości 95 cm i szerokości 25 cm

Wielbicielom klasyki polecamy doniczki designerskie o klasycznym kształcie. Wszystkie one będą pięknie wyglądać w kompozycjach z innymi doniczkami zewnętrznymi w tradycyjnym stylu. Doniczka prostokątna wysoka ze skrzynką do uprawy kwiatów z pomocą której urządzisz balkon taras w stylu minimalistycznym spodobają Ci się? Finezyjna prostokątna wysoka donica Normalis łączy w sobie prostotę z elegancję. Dostępne w eleganckich kolorach: białym antracytowym, czarnym. Jeśli chcesz uprawiać na balkonie małe iglaki, drzewka oliwne albo cytrusowe, zamów donice stojące. Jeśli chcesz optycznie zwiększyć wizerunek małego pokoju dziennego, albo nadać wybranej aranżacji wielkiej lekkości, to z pewnością pomocne będą wysokie doniczki. Pojemniki, które mają smukłe kształty, nie zajmują dużo miejsca i są w stanie zapewnić roślinom dostateczną przestrzeń do wzrostu bryły korzeniowej, prezentują się okazale i szykownie.


  • Wymiary: 84 x 14,5 x 27,5 h (cm)
  • Pojemność: 33 l
130
Nowy produkt
14.50 cm
27 cm
84 cm
2 kg
Szczegóły
Wysokość
27 cm
Szerokość
14,5 cm
Głębokość
84 cm
Pojemność
33 l
Waga
2 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.