Wkładka uprawna donicy Falko 80
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Skrzynka uprawna donicy Falko 80

Oferujemy wkładki uprawne wykonane z wytrzymałych materiałów, które znacząco ułatwiają obsadzenie donicy roślinnością.

  • check Laminat
  • Biały
25,00 zł (brutto) 20,33 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Wkładka uprawna donicy Falko 80 głębokość 35 cm. Pasuje do donicy Falko 80

Masz wybór, nie czekaj, wybierz swoich faworytów i przystrój swój balkon bujnie kwitnącymi roślinami doniczkowymi! Dostępne w naszej ofercie donice balkonowe tarasowe od znanych i cenionych producentów będą Ci towarzyszyć przez wiele sezonów. Wszystkie prezentowane poniżej pojemniki zostały wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne i inne potencjalnie szkodliwe czynniki środowiskowe, dlatego mogą z powodzeniem zdobić balkony, tarasy a nawet i salony. Szukasz pojemnika dla niedużej rośliny? Wybierz doniczkę wysoką kwadratową Falko bądź doniczkę wyższą z tej serii. Oferujemy szeroki wybór doniczek wysokich z wkładem: przydadzą się zwłaszcza tym miłośnikom zieleni, którym zdarza się podlewać kwiaty doniczkowe zbyt hojnie. Wkład umożliwia odpływ wody i chroni rośliny przed staniem w wodze.


  • Wymiary: 22 x 22 x 35 h (cm)
  • Pojemność: 16 l
126
Nowy produkt
22 cm
35 cm
22 cm
1 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
35 cm
Szerokość
22 cm
Głębokość
22 cm
Pojemność
16 l
Waga
1 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.