oczko wodne ze stali corten
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Sadzawka prostokątna z cortenu 200x100x50

Oczka wodne z cortenu dodadzą ogrodowi stylowej i prostej elegancji. Te atrakcyjne elementy wodne są produkowane przy użyciu stali Corten o grubości 2 mm, która zapewnia długą żywotność. Oczka wodne, sadzawki posiadają różne wymiary. Spawana podstawa, która zapewnia stabilność pełni funkcję zbiornika na wodę. Stal corten z której zbudowano oczko wodne z czasem osiągnie bogatą, rdzawą patynę. Powstała na zewnętrznej powierzchni warstwa rdzy działa jako bariera chroniąca niebieską stal przed głębszą korozją. Na zamówienie możemy wykonać oczka wodne o dowolnych wymiarach.

  • check Corten
  • Naturalny corten
4 390,00 zł (brutto) 3 569,11 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Patynowane wykończenie powierzchniowe stali corten jest wynikiem utleniania. To wykończenie będzie nadal rosnąć i zmieniać się wraz z pogodą. Te wykończenia są bardzo popularne zarówno wśród architektów, jak i projektantów ze względu na charakter i możliwą głębię kolorów.

ZOBACZ FILM - OCZKO WODNE Z WYLEWKĄ - KLIKNIJ


SADZAWKA - OCZKO WODNE OGRODOWE WYKONANE Z CORTENU

oczko-wodne-sadzawka-z-cortenu

Wyręcz się naturą projektując sadzawkę ogrodową

Blacha corten w naturalny sposób zmienia swój wygląd z upływem czasu, jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, tworząc niezwykłą powłokę tlenkową, która chroni ją przed zjawiskiem korozyjnym . W rzeczywistości rdza tworzy powłokę powierzchniową, która stale się regeneruje i pozwala „chronić się”, oferując bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie, oraz ciekawe kolorystycznie barwy. Kolor zmienia się ze świeżego, nowo rozwiniętego pomarańczowo-brązowego na jasny i ostatecznie ciemny brąz.

Stal corten jest odporną na warunki atmosferyczne, dlatego jest to idealny materiał z którego wykonuje się między innymi sadzawki i oczka wodne. Blacha corten jest idealna do zapewnienia przyjemnej, tradycyjnej estetyki w każdym obszarze, w którym pożądana jest stal odporna na warunki atmosferyczne. Usztywnienia wprowadzone w konstrukcji oczka wodnego pozwalają na użycie cieńszej grubości zapewnić tę samą sztywność i wytrzymałość. Zbudowane z cortenu oczko wodne gwarantuje naturalne piękno od samego początku, długotrwałą atrakcję rok po roku bez konieczności konserwacji.


  • Wymiary: 200 cm x 100 cm x 50 cm h.
  • Kolor: Corten - naturalny
  • Struktura: Corten - naturalna
  • Materiał: Stal Corten
  • Zastosowanie: Na zewnątrz
  • Waga: 140 kg (bez wody)
  • Pojemność: 800 l
  • Gwarancja: 1 rok
160
Nowy produkt
100 cm
50 cm
200 cm
140 kg
1 Przedmiot
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Szerokość
100 cm
Głębokość
200 cm
Pojemność
800 l
Waga
140 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także