oczko wodne sadzawka z cortenu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Oczko wodne prostokątne z cortenu 250x125x50

Prostokątne oczko wodne z cortenu przysporzy ogrodowi stylowej i prostej elegancji. Ten atrakcyjny element wodny jest produkowany ze stali corten o grubości 2 mm, która zapewnia długą żywotność. Oczka wodne o podstawie prostokąta ma wymiary 125 x 250 cm i wysokość 50 cm. Spawana skrzynia jest szczelna, zapewnia stabilność pełni funkcję zbiornika na wodę. Stal corten z której zbudowano oczko wodne z czasem osiągnie bogatą, rdzawą patynę. Powstała na zewnętrznej powierzchni warstwa rdzy działa jako bariera chroniąca niebieską stal przed głębszą korozją. Połączenie jakości zastosowanych materiałów z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół, tworzy wyjątkową dekorację, która jest pierwszoplanowym elementem wystroju przestrzeni ogrodowej.

  • check Corten
  • Naturalny corten
5 844,00 zł (brutto) 4 751,22 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Nowoczesne oczka ogrodowe w wersji geometrycznej doskonale wpasowują się w obowiązujące trendy. Dopełniają stylistykę ogrodu zaaranżowanego w nowoczesnym stylu, gdzie dominują proste linie, duży trawnik i uporządkowana, regularna roślinność.

Oczka są produkowane w patynowym wykończeniu z charakterystycznym powierzchniowym wykończeniu stali corten, powstałym w wyniku utleniania. To wykończenie będzie nadal rosnąć i zmieniać barwę wraz z pogodą i upływającym czasem. Zardzewiałe oczka wodne są bardzo popularne zarówno wśród architektów, jak i projektantów ze względu na charakter i możliwą głębię kolorów zmieniających się w czasie.

ZOBACZ FILM - OCZKO WODNE Z WYLEWKĄ - KLIKNIJ


OCZKO WODNE Z DWOMA WYLEWKAMI Z BLACHY CORTEN

oczko-wodne-z-kaskada-z cortenu

Zastosuj naturę w projekcie oczka wodnego z cortenu

Oczko wodne z blachy corten w naturalny sposób zmieni swój wygląd z upływem czasu, jest odporne na działanie czynników atmosferycznych, tworząc niezwykłą powłokę tlenkową, która chroni je przed zjawiskiem korozyjnym. W rzeczywistości rdza tworzy powłokę powierzchniową, która stale się regeneruje i sama się chroni oferując bardzo trwałe i łatwe w utrzymaniu rozwiązanie, oraz ciekawe kolorystycznie barwy. Kolor powierzchni zewnętrznej oczka wodnego zmienia się ze świeżego, nowo rozwiniętego pomarańczowo-brązowego na jasny i ostatecznie ciemny brąz.

Stal corten, a tym samym oczko wodne jest odporne na warunki atmosferyczne, dlatego jest to idealny materiał z którego wykonuje się między innymi paleniska, grille, sadzawki i oczka wodne. Blacha corten jest idealna do zapewnienia przyjemnej, tradycyjnej estetyki w każdym obszarze, w którym pożądana jest stal odporna na warunki atmosferyczne. Usztywnienia wprowadzone w konstrukcji oczka wodnego pozwalają na użycie cieńszej grubości blachy i utrzymanie tej samej sztywność i wytrzymałości. Zbudowane z cortenu oczko wodne gwarantuje naturalne piękno od samego początku, długotrwałą atrakcję rok po roku bez konieczności konserwacji.

Na zamówienie wykonamy prawie każde oczko wodne o dowolnych wymiarach. Pytaj śmiało!


Informacja techniczna - oczko wodne z cortenu

  • Wymiary: 250 cm x 125 cm x 50 cm h.
  • Kolor: Corten - naturalny
  • Struktura: Corten - naturalna
  • Materiał: Stal Corten
  • Zastosowanie: Na zewnątrz
  • Waga: 190 kg (bez wody)
  • Pojemność: 1500 l
  • Gwarancja: 1 rok
161
Nowy produkt
125 cm
50 cm
250 cm
190 kg
Szczegóły
Wysokość
50 cm
Szerokość
125 cm
Głębokość
250 cm
Pojemność
1500 l
Waga
190 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
12 m-cy
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także