Donica okrągła ogromna duża z cortenu do ogrodu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Roller 80.80

Donica duża okrągła w tradycyjnym i racjonalistycznym kształcie. Zawsze modna i praktyczna, pasuje do wielu zastosowań. Posiada niebanalny design i wizerunek, jest przy tym niezwykle funkcjonalna i posiada wysoką jakość wykonania. Wymarzoną duża obszerna donica do nasadzeń sporej wielkości drzewek. Donica z cortenu posiada tradycyjny kształt, który podkreśla walory estetyczne kompozycji roślinnych. Z uwagi na wielkość nadaje się przede wszystkim do większych ogrodów. Pasuje do każdego stylu aranżacji. Podkreśli urok każdej przestrzeni. W dnie posiada otwory odpływowe, które uwalniają nadmiar wody i zabezpieczają korzenie roślin. Ta duża donica z cortenu z pewnością będzie pierwszoplanowym elementem zdobniczym w Twoim ogrodzie!

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
1 845,00 zł (brutto) 1 500,00 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Dużą obszerną donicę corten charakteryzują niezwykłe walory użytkowe

Donica duża okrągła swój niebanalny wygląd zawdzięcza stali corten, z której została zbudowana. Na powierzchni donicy z upływem czasu pod wpływem deszczu i wiatru stworzy się warstwa, która przypomina wizualnie rdzę. Nie jest to jednak typowa rdza, jest to powierzchniowa warstwa ochronna, która nie wnika w głąb materiału i chroni donicę przed degradacją, która byłaby nieuchronna przy zastosowaniu zwykłej stali węglowej. Kupując donicę corten do końca nie wiesz jaki efekt końcowy uzyskasz. Zapewniamy, że będzie spektakularny i zachwycający. Donica z cortenu niewątpliwie przykuwa uwagę swoją oryginalnością i niespotykanym designem, który docenią nawet najbardziej wybredni klienci, a efekt patyny powala na kolana!

Funkcjonalność dużych okrągłych donic z cornetu jest niepodważalna

Donice okrągłe ze stali corten są odporne na działanie warunków pogodowych. Nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, co wpływa na ich bezproblemowe i bez kosztowe użytkowanie. Donice obszerne z cortenu są mrozoodporne, nadają się nie tylko do wykorzystania we wnętrzach nieruchomości, ale z powodzeniem można je wykorzystać jako element małej architektury w ogrodzie lub jako dekorację tarasu. Z uwagi na spore gabaryty, dużą wytrzymałość, spory ciężar i odporność na mechaniczne działanie czynników zewnętrznych, duże donice corten znajdują zastosowanie w aranżacji skwerów miejskich i przestrzeni komercyjnej.


Informacje techniczne - donica Roller 80.80

 • Średnica: 80 cm
 • Wysokość: 80 cm
 • Struktura: Naturalna
 • Kolor: Naturalny
 • Pojemność: 400 l
 • Materiał: Corten
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 54 kg

Istnieje możliwość wykonania donic z cortenu o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie.

060
Nowy produkt
80 cm
80 cm
80 cm
54 kg
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Średnica
80 cm
Pojemność
400 l
Waga
54 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także