Donica ogromna okrągła wysoka ogrodowa miejska
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z cortenu Roller 100.100

Doniczki ze stali corten odpornej na warunki atmosferyczne oferują szybki i łatwy sposób na wprowadzenie koloru i uroku do ogrodu, ogródka restauracyjnego lub powierzchni handlowej. Obszerna donica ze stali corten odpornej na warunki atmosferyczne to wyjątkowy sposób na udekorowanie frontu domu lub budynku. Cortenowe donice z naszej oferty to doskonały wybór, aby wprowadzić współczesny lub rustykalny urok do Twojego ogrodu lub patio. Tak więc, jeśli chcesz zaprezentować określone rośliny lub stworzyć specjalny obszar w ogrodzie, to okrągłe donice ogrodowe będą dla Ciebie przydatne. Kształt donicy o przekroju walca jest uniwersalny i praktyczny. Donice są mrozoodporne, krągła sylwetka zabezpiecza przed uszkodzeniem na etapie zamarzania wody, a skuteczny drenaż chroni korzenie roślin.

 • check Corten
 • Naturalny corten
 • check Naturalna
2 850,00 zł (brutto) 2 317,07 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Donice ze stali corten, nazywane są również donicami korzennymi ponieważ stal z której są zbudowane nie wymagają konserwacji. Skład chemiczny stali został tak opracowany, aby wyeliminować potrzebę malowania. Jest to grupa stopów stali, które pod wpływem warunków atmosferycznych przez kilka lat tworzą warstwę ochronną, której wygląd przypomina rdzę.

Do produkcji donic z cortenu używamy jakościowych i sprawdzonych materiałów. Z kawałka blachy corten możemy wykonać donice o dowolnym kształcie i wielkości. Wykorzystywane do produkcji stopy z dodatkiem miedzi posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach i przemyśle stoczniowym. Corten to rodzaj stali niskostopowej na powierzchni której po wystawieniu na działanie powietrza i deszczu samoczynnie na wyrobie wydzielają się tlenki miedzi, tak zwana patyna łudząco przypominająca powszechną rdzę. Tak wykonane donice ogrodowe obszerne mogą być poddane ciągłemu działaniu niesprzyjających czynników atmosferycznych, są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Okrągłe donice ze stali corten z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponują się otoczeniem, a ich ziemisty brązowawy kolor współgra z zielenią roślin. Obszerne donice z cortenu uwielbiane są przez architektów przestrzeni ogrodowej i architektury miejskiej i coraz śmielej sięgają po nie właściciele ogrodów prywatnych.


Informacje techniczne - donica Roller 100.100

 • Średnica: 100 cm
 • Wysokość: 100 cm
 • Struktura: Naturalna
 • Kolor: Naturalny
 • Pojemność: 780 l
 • Materiał: Corten
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 100 kg

Istnieje możliwość wykonania donic z cortenu o dowolnym wymiarze na indywidualne zamówienie.

061
Nowy produkt
100 cm
100 cm
100 cm
100 kg
2 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
100 cm
Średnica
100 cm
Pojemność
780 l
Waga
100 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także