Donica wysoka z aluminium biała do salonu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z aluminium Normalis 55.95.30

Rośliny nie tylko upiększają przestrzeń życiową, ale również udowodniono, że poprawiają klimat w pomieszczeniach, a nawet mogą zmniejszyć poziom stresu. Zimozielone palmy, kaktusy lub gatunki aloesu posadzone w dużych donicach, są szczególnie odpowiednie do aranżacji miejskiej dżungli. Prawdziwą atrakcją jest Monstera deliciosa, która szczególnie dobrze czuje się w temperaturze pokojowej. Oferujemy zgrabne duże donice prostokątne, wykonane ze stosunkowo lekkiego, ale niezwykle wytrzymałego materiału jakim jest aluminium. Materiał jest przyjazny dla środowiska. Rośliny w skrzynkach i dużych doniczkach mogą być prezentowane w niepozornie piękny sposób. Różnorodność praktycznych akcesoriów ogrodowych, podnoszących wygodną obsługę dużych donic, jest dostępna opcjonalnie.

 • check Aluminium
 • Grafitowy (Ral:7024)
 • Czarny (Ral:9005)
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
1 110,00 zł (brutto) 902,44 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Duże donice prostokątna z aluminium będzie odpowiednia do salonu, sprawdzi się również w ogrodzie?

Postaw na pierwszym planie trąbkę anielską lub kwitnący oleander, nadaj palmie pierwszeństwo jako element przyciągającą wzrok? Jeśli roślinę sadzi się samodzielnie, w grę wchodzą duże okrągłe doniczki. Ponieważ okrągły kształt został wypróbowany i przetestowany od czasów Rzymian: najlepiej jest w stanie wytrzymać ciśnienie wody, ciężar ziemi doniczkowej i wszelkie ciśnienie wzrastające spowodowane zamarzaniem, a tym samym rozprzestrzenianiem się wody. Donica duża okrągła dla większości z nas wygląda lepiej ustawiana indywidualnie. Jeśli szukasz delimitacji tarasu, podestu w ogrodzie lub granicy na balkonie, kanciaste kształty są interesujące. Dzięki prostym powierzchniom, kanciaste - kwadratowe i prostokątne duże donice można łatwiej zestawiać, a tym samym bardziej zwarte, tworzą ścianę.

prostokatne-donice-aluminiowe-w-ogrodzie

Do produkcji dużych donic z aluminium używamy tylko jakościowych i sprawdzonych materiałów. Aluminium jest plastyczne w obróbce i pozwala na wykonanie dużej donicy o dowolnym kształcie i kolorze. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną. Donice duże prostokątne wykonane z tego materiału mogą być poddawane bez uszczerbku na ich wyglądzie, działaniu niesprzyjających czynników atmosferycznych. Donice duże aluminiowe są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Obecnie aluminium z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne doskonale komponuje się z otoczeniem i znalazł zastosowanie w architekturze dużej - miejskiej i małej w ogrodzie przydomowym.


 Duża donica wykonana z aluminium - Normalis 55-90-30

 • Wymiary: 95 x 30 x 55 h
 • Struktura: Połysk lup mat
 • Kolor: Czarny-głęboki, szary-grafitowy, biały-beskidzki
 • Pojemność: 150 l
 • Materiał: Aluminium
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga:9 kg

Inne wymiary dużych donic w dowolnej kolorystyce wybranej z palety Ral, są dostępne na indywidualne zamówienie.

029
Nowy produkt
30 cm
55 cm
95 cm
9 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
55 cm
Szerokość
30 cm
Głębokość
95 cm
Pojemność
150 l
Waga
9 kg
Zastosowanie
wewnątrz / zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także