Donica czarna z aluminium na balkon i taras
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Czarna donica z aluminium Normalis 60.120.40

W szerokiej gamie produktów sklepu internetowego występuje czarna donica prostokątna, dzięki której możesz umieścić swoje rośliny i udekorować nimi swój ogród, taras, balkon lub wnętrze domu. Pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednią donice w zależności od posiadanych roślin i przestrzeni, w której musisz ją umieścić. W rzeczywistości prawie tak samo ważne jak piękno Twoich roślin jak i jakość i kształt donicy prostokątnej, w której są umieszczane. Dekorowanie przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, za pomocą doniczek i donic prostokątnych w kolorze czarnym, to prosta i praktyczna opcja. Znajdź w naszej całej gamie materiałów, kształtów, rozmiarów i kolorów czarną donicę prostokątną, która najlepiej pasuje do Twoich roślin i przestrzeni aranżowanej.

 • check Aluminium
 • Czarny (Ral:9005)
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
1 520,00 zł (brutto) 1 235,77 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 5-10 dni
block Produkt dostępny na zamówienie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Czarna donica prostokątna w aranżacji przestrzeni domowej

Większość roślin ma swoje potrzeby i bardzo pomoże znalezienie dla nich odpowiedniej donicy prostokątnej. Znajdź w naszej całej gamie materiałów, kształtów, rozmiarów i kolorów pojemnik, który najlepiej pasuje do Twoich roślin. Może czarna donica prostokątna wykonana z aluminium będzie odpowiednia?

Donice prostokątne z aluminium są idealne dla roślin wewnątrz pomieszczeń, ponieważ są wodoodporne i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Możesz ustawić je na swoich meblach, o ile mają dobry system odwadniający. W doniczce prostokątnej mogą żyć wszystkie gatunki roślin, choć wymagają nieco więcej uwagi. Wielokrotnie wielkość doniczki może ograniczać wzrost naszej rośliny, im większy jej rozmiar, tym większy rozwój rośliny. Istnieje kilka roślin, które idealnie nadają się do uprawy w doniczkach prostokątnych : między innymi krzewy takie jak gardenia, bukszpan, wawrzyn, berberys czy wrzos oraz rośliny aromatyczne, takie jak róże, dalie czy jaśmin.

Zawsze sprawdzaj czy korzenie mają wystarczająco dużo miejsca do wzrostu i czy jest wystarczająco dużo otworów drenażowych, aby nadmiar wody mógł się odprowadzić, a gleba i korzenie napowietrzyć. Pamiętaj o podlewaniu roślin umieszczonych w donicach prostokątnych, a jeśli nie możesz tego robić często, proponujemy rozwiązania z wbudowanym systemem samo-nawadniania. Tego typu donice prostokątne nazywane są donicami samo-nawadniającymi, są wygodne, piękne i bardzo przydatne.


Czarna donica prostokątna - Normalis 60-120-40

 • Wymiary: 40 x 120 x 60 h
 • Struktura: Połysk lup mat
 • Kolor: Czarny-głęboki, szary-grafitowy, biały-beskidzki
 • Pojemność: 200 l
 • Materiał: Aluminium
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga:15 kg

Donice są dostępne na indywidualne zamówienie o różnych wymiarach i kształtach. Informacja: biuro@donice-duze.pl

292
Nowy produkt
40 cm
60 cm
120 cm
15 kg
Szczegóły
Wysokość
60 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
120 cm
Pojemność
200 l
Waga
15 kg
Zastosowanie
wewnątrz / zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także