Donica ogromna miejska ogrodowa wysoka
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z aluminium Trapecio 80

Kochasz duże rośliny i potrzebujesz ogromnej donicy? Dzięki tej propozycji możesz decydować o swoim guście - wybierz najpiękniejszą donicę do aranżacji przestrzeni ogrodowej. Duże, średnie czy małe – u nas znajdziesz nie tylko różne rozmiary, ale także różne materiały, takie jak donice z aluminium czy donice z cortenu. Lubisz klasyczne kształty swojej donicy? Zawsze popularne są okrągłe, kanciaste czy owalne, ale możemy też zaproponować trapezowe ogromne donice o geometrycznych kształtach. Występują w wielu kolorach (szary, antracyt, biały i inne), w wielu rozmiarach i wykonane są z aluminium, mają strukturę w wysokim połysku lub w macie.

 • check Aluminium
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
2 500,00 zł (brutto) 2 032,52 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Znakomita donica ogrodowa - Trapecio, odpowiednia do aranżacji ogrodu i przestrzeni miejskiej, wykonana z lekkiego i odpornego aluminium. Jest to wysokiej jakości sprawdzony materiał, odpowiedni do ekspozycji na zewnątrz. Aluminium jest plastyczne i łatwe w obróbce, pozwala na wykonanie donicy ogromnej o dowolnym kształcie i kolorze. Wykorzystywane do produkcji stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną, dzięki której znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach, przemyśle stoczniowym i ogrodnictwie. Donice z aluminium są bardzo trwałe i nie wymagają żadnej konserwacji. Z uwagi na swoje właściwości mechaniczne oraz wizualne, doskonale komponują się z otoczeniem, znalazły zastosowanie w architekturze miejskiej, zarówno dużej jak i małej.

Spraw, by Twoja okolica rozkwitła. Dzięki krzewom, bylinom, cebulkom kwiatowym i innej zieleni, wniesiesz kolor i żywotność do swojego ogrodu. Nie możesz się pomylić z klasycznymi donicami ogrodowymi na kwiaty. Możesz wypełnić donicę wieloletnimi roślinami ogrodowymi i cieszyć się blaskiem kolorów.


Donica ogromna od aranżacji ogrodu i przestrzeni miejskiej - Trapecio 80

 • Wymiary górą: 120 x 120 cm
 • Wymiary dołem: 92 x 92 cm
 • Wysokość: 80 cm
 • Struktura: Połysk lup mat
 • Kolor: Czarny-głęboki, szary-grafitowy, biały-beskidzki
 • Pojemność: 800 l
 • Materiał: Aluminium
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 38 kg

Donice ogromne, wielkogabarytowe o innych wymiarach dostępne są na indywidualne zamówienie. E-mail: biuro@donice-duze.pl

044
Nowy produkt
120 cm
80 cm
120 cm
38 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
80 cm
Szerokość górą
120 cm
Szerokość dołem
92 cm
Głębokość górą
120 cm
Głębokość dołem
92 cm
Pojemność
800 l
Waga
38 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.