Donica z aluminium Roller 40.150
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Donica z aluminium Roller 40.150

Donica Roller 40.150 z aluminium

 • check Aluminium
 • Czarny (Ral:9005)
 • Biały beskidzki
 • check Wysoki połysk
 • check Mat
2 299,00 zł (brutto) 1 869,11 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Ciekawy kształt i wysokiej jakości materiały, z których została wykonana donica - to coś, co wyróżnia oferowany produkt. Proponowane donice zostały stworzone z aluminium i cortenu - najlepszej jakości, sprawdzonych materiałów dostępnych na rynku.

Wykorzystywane do produkcji donic stopy aluminium z dodatkiem magnezu posiadają najwyższą odporność korozyjną. Corten natomiast to rodzaj stali niskostopowej, na powierzchni której - pod wpływem deszczu i wiatru - wydzielają się tlenki miedzi. Takie materiały znajdują zastosowanie w nowoczesnych elewacjach i przemyśle stoczniowym, gdzie wykonane produkty poddawane są ciągłemu działaniu niesprzyjających czynników atmosferycznych. Dlatego oferowane przez nas donice nie wymagają żadnej konserwacji, dzięki czemu masz pewność, że produkt będzie służył przez lata, eksponując roślinność w Twoim domu, biurze lub ogrodzie.

Zainteresował Cię nasz produkt? Istnieje możliwość wykonania donic o dowolnie wybranych wymiarach na indywidualne zamówienie - skontaktuj się z nami, a stworzymy specjalnie dla ciebie donicę o wybranym kształcie.


Donica ROLLER 150

 • Średnica: 150 cm
 • Wysokość: 40 cm
 • Struktura: Połysk lup mat
 • Kolor: Czarny-głęboki, biały-beskidzki
 • Pojemność: 700 l
 • Materiał: Aluminium
 • Zastosowanie: Do wewnątrz i na zewnątrz
 • Waga: 35 kg
048
Nowy produkt
150 cm
40 cm
150 cm
35 kg
1 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Średnica
150 cm
Pojemność
700 l
Waga
35 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Donica z aluminium Roller 40.150

Donica Roller 40.150 z aluminium

Napisz swoją opinię