zielona donica prostokątna do ogrodu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Donice salonowa z laminatu poliestrowo szklanego

Polecamy rówmież

Zielony podłużny kwietnik ogrodowy – Long

Zielony podłużny kwietnik jest doskonałym i popularnym elementem architektury ogrodowej. Doskonale zaprezentuje swoje walory użytkowe postawiony obok drzwi wejściowych do domu. Zbudowany z wytrzymałego tworzywa – polietylenu, jest odporny na mróz i w doskonałej kondycji może być eksponowany na zewnątrz całym rokiem. Bogata gama kolorystyczna w jedenastu współgrających z zielenią roślin odcieniach, pozwala dobrać kwietnik ogrodowy do określonej aranżacji w ogrodzie, na tarasie, balkonie, ale również w salonie, biurze, galerii handlowej. Podłużny kwietnik o podstawie prostokąta i wymiarach 40 x 90 cm. pomieści sporych wymiarów wiele roślin lub kwiatów pokazując w całej okazałości ich piękno. Otwory drenażowe tworzą optymalne warunki do wzrostu roślin.

  • check Polietylen
  • Zielony butelkowy
  • check Brak
515,00 zł (brutto) 418,70 zł (netto)
Brutto Dostawa w ciągu 3-4 dni
check W magazynie

donica na stelażu designerska wysoka salonowa

Reklama w sklepie

Trawy ozdobne jednoroczne i wieloletnie zamieszczone w podłużnym kwietniku pięknie zaprezentują swoje walory w ogrodzie, ale również coraz częściej znajdują zwolenników prezentacji ich piękna na tarasie i balkonie. Niezależnie od tego, czy kwietnik wystąpi jako pojedynczy egzemplarz, czy też w duecie, będzie szykownym wypełniaczem szczelin. W zestawieniu szeregowym kliku egzemplarzy stworzy korytarz komunikacyjny albo letni ekran prywatności. Najważniejsze warunki bezproblemowego rozwoju roślin są zachowane dzięki możliwości wykonania otworów drenażowych. Polietylen PE z którego wykonano kwietnik nie wymaga prawie żadnej pielęgnacji, przeznaczony do stosowania na zewnątrz stwarza optymalne warunki do wzrostu roślin.

PODŁUŻNY KWIETNIK ZEWNĘTRZNEGO STOSOWANIA - LONG

prostokątna donica ogrodowa na taras

Dla tych, którzy preferują złożone formy pozbawione dzikiego ducha, które często rezerwuje dla nas natura, stosowanie naturalnych kwietników ogrodowych regulujących bujną dorodność roślin jest elementem o fundamentalnym znaczeniu. Firma Zone Pots dostarcza gotowe rozwiązania pozwalające na uzyskanie takich wyników. Polecamy kwietniki zewnętrzne, które wywodzą się z obróbki naturalnych biodegradowalnych materiałów i potrafią w sposób absolutnie spójny wtopić się w harmonię otaczającej zieleni, aby nie tworzyć fałszywych i kłamliwych dla oka przełamań stylu.

Równowaga w zadbanym ogrodzie jest chyba największą wartością i najtrudniejszym celem do osiągnięcia, ponieważ niekontrolowana dziko rosnąca roślinność powoduje niezadowolenie obserwatora. W tych małych, a jednocześnie wielkich kwietnikach podłużnych zbudujesz naturalny i harmonijny ogród.

195
40 cm
40 cm
90 cm
10 kg
10 Przedmioty
Szczegóły
Wysokość
40 cm
Szerokość
40 cm
Głębokość
90 cm
Waga
10 kg
Zastosowanie
wewnątrz / na zewnątrz
Gwarancja
24 m-ce
Bezpieczne zakupy

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych przedmiotów w ciągu 30 dni od daty dostawy do pełnej refundacji. Zapłacimy również koszty wysyłki w obie strony, jeśli Zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy element itp).

Powinieneś oczekiwać, że otrzymasz zwrot w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki z powrotem do nadawcy, jednak w wielu przypadkach otrzymasz zwrot szybciej. Ten okres obejmuje CZAS TRANZYTU, aby otrzymać zwrot od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych), a także czas potrzebny bankowi na przetworzenie naszego wniosku o zwrot (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z linku "Zakończ zamówienia" w menu "Moje Konto" i kliknij przycisk "Zwróć przedmiot". Powiadomimy cię e-mailem o twoim zwrocie, gdy tylko otrzymamy i przetworzymy zwrócony przedmiot.

Doręczenie

Możemy wysłać do prawie każdego adresu na świecie. Należy pamiętać, że istnieją ograniczenia dotyczące niektórych produktów, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do międzynarodowych miejsc docelowych.

Kiedy złożysz zamówienie, oszacujemy czas dostawy i dostawy dla Ciebie na podstawie dostępności Twoich towarów i wybranych opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy dostawy, na stronie wyceny dostawy mogą być wyświetlane szacunkowo, dotyczy to również daty dostawy.

Należy również pamiętać, że koszty wysyłki dla wielu przedmiotów, które sprzedajemy są oparte na wadze. Waga takiego elementu można znaleźć na jego stronie szczegółów. Aby odzwierciedlić politykę firm kurierskich, z których korzystamy, wszystkie ciężary zostaną zaokrąglone do następnego pełnego kilograma.

Zobacz także